۱۵:۲۹:۰۸ - دوشنبه ۵ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتخب‌مردم شهرستان های زرند و‌کوهبنان
باید در راستای توسعه منطقه ، اشتغال و رشد گردشگری‌ گام برداریم
عفت شریعتی کوهبنانی  تاکید کرد: باید در راستای توسعه منطقه ، اشتغال و رشد گردشگری‌ گام برداریم در حالی که جوانان پیش قراولان تمدن اسلامی هستند.

به گزارش کوهبنان امید ،   عفت شریعتی کوهبنانی  در مرا سم جشن ولادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت گفت:مردم با حضور گسترده خود در انتخابات دوم اسفند ماه دل مقام‌ معظم رهبری را شاد کردند در حالی که کار مردم در جهت تحقق نظام الهی است.
وی تاکید نمود: بدخواهان تلاش کردند اما خدا زمینه عزت وعظمت ایران اسلامی را رقم زدامروز ایران اسلامی آیینه دار جهان اسلام است. استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: اگر مکتب امام باقر(ع) و امام صادق(ع) نبود بنی امیه و بنی مروان اثری از اسلام علوی را باقی نمی گذاشتند.
منتخب مردم شهرستان های زرند و کوهبنان افزود: ایران اسلامی مکتب تشیع را با حضور مردم رونق داد در حالی که مردم در مسیر قران و عترت گام بر می دارند ما در آغاز چهل و دومین بهار انقلاب قرار داریم که آیینه دار عزت و امید ملت های جهان هستیم که این مهم به برکت وجود حضرت امام(ره) ، مقام‌معظم رهبری، خون شهیدان و مداد علما رقم خورد.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی عظمت ایران را بر جامعه جهانی پدیدار کرد و نشان داد که سرباز ولایت و رهبری است تمامی شهدا سرمایه داران ولایی امام‌عصر (عج)هستند .
عفت شریعتی‌کوهبنانی افزود: امروز ایران اسلامی برنامه گام دوم را به برکت مقام‌معظم رهبری در دستور کار دارد در حالی که ما در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی گام‌بر می داریم و طلایه دار ظهور حضرت مهدی (عج) هستیم .
وی بیان داشت: ما بارفتار مجاهدانه عزت مسلمین را به وجود آوردیم حماسه دوم اسفند اقتدار و عظمت مردم ایران اسلامی را به جهانیان فهماند که مردم ایران فریب دشمنان را نخواهند خورد‌.
استاد حوزه و دانشگاه ابراز داشت: مجلس یازدهم متفاوت است چون سیر تکاملی در حال بروز است لذا باید نقطه عطف شده و‌مجاهدانه وارد شود.
وی تاکید نمود: شهرستان های زرند و کوهبنان‌ظرفیت های فراوانی دارند جوانانی با استعداها که باید بروز و ظهور کنند باید با رفتار سنجیده و مومنانه تحت لوای منویات مقام‌ معظم رهبری حرکت کنیم .
منتخب مردم شهرستان های زرند و کوهبنان گفت: باید با همت همه نخبگان سرزمین کوهبنان ، زرند و توابع همچنین ظرفیت های قابل توجه شناسایی شوند که در این صورت رسیدگی به این خطه بی نظیر خواهد بود.
وی ابراز داشت: باید تحت لوای مقام معظم رهبری گام به گام در جهت اهداف ملی و منظقه ای گام برداریم ماافتخاری همچون سلمان فارسی را از ایران اسلامی داریم که پیامبر اکرم(ص) فرمود یاران و برادران من از سرزمین سلمان هستند که در مسیر هدایت حرکت می کنند.
عفت شریعتی‌کوهبنانی افزود: ما در سرزمینی زندگی می کنیم که ولایت امیرالمومنین حاکم است تلاش ما در  تمام مراحل باید باقیات و صالحات باشد همگان باید جهادی گام بردارند.
وی بیان داشت: مجلس یازدهم‌ مجلسی در خور شان خواهد بود که زمینه ساز حکومت عدالت گستر می شود ما باید قوی باشیم که دشمنان قسم خورده راه به جایی نبرندما در امیدواری‌مظلومان جهان نقشی مهم و اساسی داریم.
منتخب‌مردم شهرستان های زرند و‌کوهبنان تاکید کرد: باید در راستای توسعه منطقه ، اشتغال و رشد گردشگری‌ گام برداریم در حالی که جوانان پیش قراولان تمدن اسلامی هستند.
نامجو کوهبنانی