۱۶:۰۹:۲۹ - جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت کوهبنان
با تمام قوا در مساجد و تکایای شهرستان جشن میلاد حضرت را بگیریم
خطیب جمعه کوهبنان: باید با تمام قوا در مساجد و تکایای شهرستان جشن میلاد حضرت را بگیریم خیابان ها و درب مغازه ها آذین بندی گردند.

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام مهدی فقیهی امام جمعه موقت و با حضور جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید .

1578 %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 با تمام قوا در مساجد و تکایای شهرستان جشن میلاد حضرت را بگیریم

حجت الاسلام مهدی فقیهی امام جمعه موقت کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی و تبریک اعیاد شعبانیه گفت امام زمان(عج) باب الله است نماز و عبادات به واسطه وجود ایشان مقبول است و دعا متسجاب ،رزق و روزی ها افزون ، غم ها از ما برطرف و حاجت ها  بواسطه وجود ایشان برآورده می گردد.

وی تاکید کرد اگر حجت بر روی زمین نباشد زمین اهلش را می بلعد حضرت ولی عصر (عج) وجه الله است در حالی که از تمام صفات الهی برخوردار است لذا شهید توجه و نگاهش به ایشان است .

امام جمعه موقت کوهبنان ادامه داد ما بعد وجودی حضرت را درک نمی کنیم اگر ایشان را درک می کردیم خدمتگزارش بودیم جای شکر است که در زمان ایشان زندگی می کنیم کسی که بر تمام اعمال و رفتار ما احاطه دارد .

وی خاطر نشان کرد سعی کنیم اعمال و رفتار ما به گونه ای باشد که رضایت حضرت را به دنبال داشته باشد از هر جا زده شدیم نا امید نشویم چون امید و مایه حیات همگان حضرت ولی عصر (عج) است که دستمان را می گیرد و جسم و جان تازه می بخشد .

خطیب جمعه کوهبنان تصریح نمود حضرت به همه نگاه دارند حتی اگر طرف معصیت کار باشد پس باید تشنه ی دیدار ایشان باشیم برای حضرت مرتب دعا کنیم رعایت انصاف در برخورد با مردم را داشته باشیم تا حضرت از ما راضی شوند.

وی افزود اگر دوست داریم از اصحاب حضرت باشیم باید انتظار بکشیم البته نباید در گوشه ای بنشینیم و دست روی دست بگذاریم که ایشان خودش می آید بلکه باید کاری انجام دهیم و قدمی برداریم که ظهور زودتر محقق گردد.

امام جمعه موقت کوهبنان بیان داشت دشمن امروز کاری در فضای مجازی انجام می دهد تا جوانان  از ارزش ها دور شوند پس هم خودمان تقوای الهی را رعایت کنیم و هم با رفتار و کردارمان دیگران را به مسیر حضرت سوق دهیم .

وی ابراز داشت باید خوش خلق و خوش برخورد باشیم تا در جمع دوستان و اصحاب حضرت قرار بگیریم  مقام معظم رهبری حس خلق را این گونه بیان می کنند که طرف تندی و تلخی و بی اعتنایی دوربرش نباشد بلکه به هر طریق ممکن به مردم کمک کند.

حجت الاسلام فقیهی ادامه داد باید به منویات مقام معظم رهبری گوش بدهیم به دیگران خصوصا کسانی که در سیل اخیر دچار مشکلات جدی شدند کمک کنیم در حالی که بعضا سرمایه خودشان را از دست داده اند.

وی افزود خوش اخلاقی با خانواده را در نظر داشته باشیم به فرزندان خصوصا دختران محبت داشته باشیم تا جذب دیگران نشوند در حالی که کوهبنان مردمی مذهبی و فرهنگی دارد .

امام جمعه موقت کوهبنان تاکید کرد تنبیه و تشویق در اسلام داریم اما تنبیه به معنای بی اعتنایی و کتک زدن فرزندان نیست آنان آیینه رفتار و کردار ما هستند .

وی به نیمه شعبان اشاره کرد و افزود شب و روز نیمه شعبان از ارزش والا و فضیلت برتری برخوردار است پس از شب های قدر شب نیمه شعبان عظمتی خاص دارد که دعای در این شب مستجاب می گردد لذا بر احیای این شب تاکید شده و در کوهبنان این مراسم در مسجد الرضا(ع) برگزار می شود .

خطیب جمعه کوهبنان یادآور شد باید با تمام قوا در مساجد و تکایای شهرستان جشن میلاد حضرت را بگیریم خیابان ها و درب مغازه ها آذین بندی گردند البته صبح نیمه شعبان در مهدیه ده خواجه جشن برگزار می شود که جا دارد مومنین حضوری چشمگیر داشته باشند.

وی به سالروز تاسیس سپاه پاسداران اشاره کرد نهاد مقدسی که پاسبان ارزش ها و آرمان های انقلاب است لذا تروریست خواندن سپاه باعث شد که مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده شود .

امام جمعه موقت کوهبنان گفت دشمن نفس های آخر خود را می کشد لذا بر فشارهای پایانی خود افزوده که بزودی شاهد افول و نابودی استکبار و اسرائیل خواهیم بود همان طور که در صحرای طبس شاهد ذلت و شکست دشمنان بودیم چون انقلاب ما هدفی دارد که رسیدن به خورشید ولایت عظما حضرت ولی عصر(عج)  است .

وی تاکید کرد خواسته ی مقام معظم رهبری بر رونق تولید را همگان خصوصا جوانان مدنظر داشته باشند در حالی که آب و هوای کوهبنان و زمین های حاصل خیز می تواند بر رونق تولید در کوهبنان کمک کند.

انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی