۱۸:۴۲:۰۴ - یکشنبه ۱۴ بهم ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای نخستین بار در کوهبنان
برنامه تجلیل از علما و سادات شهرستان با رمز یا زهرا حماسه آفریدیم در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود
سید حسین روح الامینی دبیر اجرایی این برنامه در کوهبنان گفت برنامه تجلیل از علما و سادات شهرستان با رمز یا زهرا حماسه آفریدیم در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود .

کوهبنان امید ،  کوهبنان از جمله شهرستان های استان کرمان است که پذیرای سادات فراوان حسنی ،حسینی و موسوی است که وجود چهار امام زاده واجب التعظیم شهرستان گویای این حقیقت است که کوهبنان روزگاری محل رفت آمد خاندان عصمت و طهارت بوده است .

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1172 1577 برنامه تجلیل از علما و سادات شهرستان با رمز یا زهرا حماسه آفریدیم در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود

بدلیل آب و هوای مساعد و وجود مدرسه عرفان اسلامی و حضور علما ،عرفا و مشاهیر فراوان در کوهبنان در گذشته بسیاری از سادات از شهرها و مناطق دیگر خود را به کوهبنان می رساندند تا در کنار بقاع متبرکه در محضر علما و عرفا درس اخلاق و معرفت فرا گیرند لذا امروز سلسله جلیل القدر سادات بخشی از جمعیت شهر کوهبنان را به خود اختصاص داده است .

حدود ۳۰ سال است که در ایام فاطمیه سادات شهرستان در عزادای بی بی دو عالم مجالس عزاداری و نوحه سرایی برپا می کنند.

برای اولین سال سادات شهر کوهبنان قصد دارند در شب شهادت بی بی دو عالم پذیرای تمامی مردم شهرستان در تکیه شهید روح الامینی باشند و در نهایت سفره اطعام برای عزاداران بگسترنند .

سید حسین روح الامینی دبیر اجرایی این برنامه در کوهبنان گفت برنامه تجلیل از علما و سادات شهرستان با رمز یا زهرا حماسه آفریدیم در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود .

روح الامینی خاطر نشان حدود ۲۰ سال مجلس عزاداری بی بی دو عالم در مسجد جامع کوهبنان برگزاری می شود و برای نخستین بار تمامی سادات شهرستان در کنار ارادتمندان و عاشقان حضرت زهرا (س) شال عزا به گردن می اندازند تا ارادت خویش به ولایت و رهبری را به اثبات برسانند .

وی تاکید داشت در صدد هستیم تمامی سادات کوهبنان که در شهرهای مختلف کشور سکونت دارند را برای مراسم  شب شهادت حضرت زهرا(س) دعوت کنیم و از سلسله جلیل القدر سادات روحانی ،خانواده شهدای سادات و سادات فعال در عرصه های فرهنگی ،مذهبی تجلیل کنیم.

ایشان یادآور شد برای گستراندن سفره اطعام عزاداران در شب شهادت بایستی تمامی ارادتمندان با کمک های مالی و فکری خود یاری رسان این برنامه باشند .

در این راستای پذیرای نذورات و عقیقه هستیم که جا دارد مومنان به تکیه شهید روح الامینی روبروی پارک آزادی نرسیده به پمپ بنزین مراجعه کنند .

ایشان ادامه داد

شماره  حساب : ۸۹۸۰۵۲۷۵۱    و    شماره کارت :۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۱۵۷۲۱۸

بانک کشاورزی جهت مراسم شب شهادت حضرت زهرا سلام الله در نظر گرفته شده انشاالله بتوانیم قدمی کوچک در راستای فرهنگ فاطمی برداریم .

عاشقان و ارادتمندان به حضرت زهرا (س) می توانند در صورت هر گونه پیشنهاد جهت باشکوه تر برگزار شدن مراسم با شماره ۰۹۱۹۶۵۲۷۹۳۷ تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش با حضور جمعی از سادات شهر کوهبنان برنامه ریزی مراسم شب شهادت حضرت زهرا (س)  در تکیه شهید روح الامینی شهرستان صورت گرفت .

انتهای پیا م / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید