۱۸:۲۹:۲۰ - دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با ماه صفر
برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در حسینیه های کوهبنان
همزمان با دهه اول ماه صفر مراسم روضه خوانی و عزاداری  و قرائت زیارت عاشورا  با حضور جمعی از عاشقان حسینی در حسینیه های بزرگ‌ و ثارالله  کوهبنان  برگزار شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه از عملا و فضلای مشهور کشور  در حسینیه بزرگ‌ کوهبنان گفت:ترس ، منفعت طلبی،  اعتقاد به جبر ، عدم درک صحیح اسلام و…… باعث بدبختی و عدم موفقیت انسان هستند.

وی خاطر نشان کرد: توسل و توجه به اهلبیت و پیروی از سیره آنان ، گدایی در دل شب ، احسان و نیکی به خلق ، درک حضور دائم از جمله عوامل سعادت و خوشبختی انسان در دنیا و آخرت هستند .

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: فخر فروشی و عجب  باعث می شوند انسان از خدا دور شود پس باید با نهایت خضوع و خشوع در برابر حضرت حق سر به سجده بگذاریم .

وی ادامه داد: انسانی که اهل نماز باشد هرگز  تکبر و غرور نمی ورزد و کینه دیگران را در دل خود جای نمی دهد و همواره در برابر عظمت خداوند به خاک‌می افتد .

حجت الاسلام ایزدخواه ابراز داشت: انسان در هر موقعیتی باشد باید در برابر عظمت حضرت حق سر تعظیم فرود بیاورد چون انسان از خاک خلق شده و متعلق به خاک است لذا زیباترین حالت خشوع سجده است.

وی افزود: خداوند همواره عنایت خاص به ما دارد پس هرگز در زندگی مایوس و ناامید نشویم  تا رحمت خدا شامل حالمان شود .

همچنین حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه  در حسینیه ثارالله کوهبنان  در جمع عزادارن حسینی  گفت: اگر بخواهیم یار امام‌زمان (عج) باشیم نباید در فضاهای غیرمجاز که دشمنان در شبکه های مجازی ایجاد کردند فعالیت کنیم.
وی ادامه داد: عده ای دیندارند ولی تاب عدالت را ندارند و عده ای دیندار سلیقه ای هستند در حالی که یار امام‌عصر(عج) باید دیندار واقعی باشد .
استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: با فعالیت درفضای مجازی تشویش و نگرانی ، افت تحصیلی ، هزینه مالی اضافه ، اتلاف وقت و….را شاهد هستیم .
وی ابراز داشت : یار امام‌زمان(عج) باید ولایت مدار، اخلاق مدار، با معرفت و… باشد زمینه ازدواج جوانان را رقم بزند البته خانوادها در زمان ازدواج بر مهریه سنگین و جهیزیه فراوان تاکید نکنند .
حجت الاسلام ایزدخواه افزود: خانوادهاسطح توقعات را پایین بیاورند تا ازدواج به موقع و آسان انجام شود و زندگی ها بر پایه صداقت و معرفت شکل بگیرد.
وی تصریح نمود: ارتداد یعنی شخص نماز می خواند ، عزاداری می کند در حالی که از ولایت و رهبری فاصله گرفته اینجاست که قوم و گروهی ظالم بر آنان مسلط خواهد شد.
استاد ایزدخواه تاکید کرد: یاران امام زمان(عج) خدا را دوست دارند و خدا هم آنان را دوست دارد، نسبت به مومنین متواضع هستند، نمی گذارند دشمن در آنان نفوذ کند، روحیه جهادی دارند.
نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید