۱۶:۳۹:۱۶ - یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با روز نیمه شعبان
برگزاری جشن باشکوه میلاد حضرت ولی عصر (عج) در مهدیه ده خواجه کوهبنان
همزمان با روز نیمه شعبان مراسم جشن با شکوهی با حضور جمعی از عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر (عج)در مهدیه ده خواجه برگزار شد این مراسم با اجرای برنامه های مذهبی، فرهنگی ،هنری ، مولودی خوانی و اهدای جوایز همراه بود.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با روز نیمه شعبان مراسم جشن با شکوهی با حضور جمعی از عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر (عج)در مهدیه ده خواجه برگزار شد این مراسم با اجرای برنامه های مذهبی، فرهنگی ،هنری ، مولودی خوانی و اهدای جوایز همراه بود.

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa 328 222 1577 برگزاری جشن باشکوه  میلاد حضرت ولی عصر (عج) در مهدیه ده خواجه کوهبنان

لازم به ذکر است که دوچرخه سواران هیات دوچرخه سواری به اتفاق رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولین هیات های ورزشی ، کارشناسان و داوران ورزش شهرستان در طول ۲۰ سال گذشته به صورت مستمر و مرتب در این مراسم حضوری گسترده و چشمگیر دارند.
در حاشیه این مراسم حجت الاسلام یوسف محمودی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت شناخت حجت خدا در آخر الزمان امری بسیار ضروری است لذا مهم ترین وظیفه ى یک فرد منتظر تلاش براى کسب معرفت نسبت به وجود مقدس امام زمان (عج) است.
وی تاکید نمود انسان بدون شناخت امام و منزلت او نمى تواند وظیفه ى خود را در رابطه ى با ایشان تشخیص دهد و زمینه را برای ظهور و حضور حضرت فراهم کند.
استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد منتظر واقعى همیشه در صدد کسب فضایل اخلاقى و آراسته شدن به صفات خوب انسانى است و تلاش دارد با خود سازی زمینه حکومت عدالت گستر را رقم بزند.
وی ادامه داد تلاش براى اصلاح جامعه از طریق امر به معروف و نهى از منکر و اهتمام براى تربیت نسل منتظر و آماده سازى زمینه براى ظهور امام زمان (عج)یکى از وظایف منتظر واقعى است.
ایشان بر کسب آمادگى هاى فکرى و فرهنگى و نظامى براى یارى امام زمان (عج) تاکید کرد و افزود آن حضرت پس از قیام به یارانى نیاز دارند که حداقل در یکى از عرصه ها بتواند مفید واقع گردد.
حجت الاسلام محمودی بیان داشت در زمان غیبت امام زمان (عج) مردم موظف هستند در تمام کارها و حوادث به توصیه ى ائمه ى اطهار(ع) بویژه امام زمان (عج) به فقهاى جامع الشرایط که نواب عام آن حضرت هستند مراجعه کنند و به احکامى که آن ها طبق موازین شرعى صادر مى کنند عمل نمایند.
وی تاکید کرد در حال حاضر مقام معظم رهبری بعنوان نائب عام حضرت زعامت و رهبری جامعه اسلامی را بر عهده دارند که اجرای منویات و فرمایشات گهربار ایشان زمینه استقرار حکومت عدالت گستر را رقم خواهد زد.
ایشان افزود منتظر واقعى در هر صبح و شام با خلوص نیت از پیشگاه خداى مهربان سلامتى و ظهور امام زمان (عج)را درخواست مى نماید چون این مهم تیری در چشم دشمنان و بدخواهان حضرت خواهد بود.
ایشان تصریح نمود صدقه دادن براى سلامتى امام زمان (عج) همواره باید مد نظر قرار گیرد که این مهم در ظهور زودتر از حد معین حضرت اثر گذار است لذا توسل و تمسک به حضرت باید در راس امورات قرار گیرد .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی