۱۷:۳۰:۴۳ - چهارشنبه ۲۱ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری رزمایش معدنی ایثار در معدن اصلی (پابدانا)
به گزارش کوهبنان امید ، با حضور فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ،جمعی از فرماندهان نظامی ،مسول معدن اصلی پابدانا و جمعی از کارگران رزمایش ایثار در این منطقه معدنی اجرا شد که با افزایش تولید همراه بود.   در حاشیه این مراسم حسن رهجو نماینده کارگران معدن اصلی گفت کارگران معادن ذغال سنگ که […]

به گزارش کوهبنان امید ، با حضور فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ،جمعی از فرماندهان نظامی ،مسول معدن اصلی پابدانا و جمعی از کارگران رزمایش ایثار در این منطقه معدنی اجرا شد که با افزایش تولید همراه بود.

 

1578 222 1172 1577 برگزاری رزمایش معدنی ایثار در معدن اصلی (پابدانا)

در حاشیه این مراسم حسن رهجو نماینده کارگران معدن اصلی گفت کارگران معادن ذغال سنگ که همواره تابع منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری هستند در آغاز شیف کاری با قرائت زیارت عاشورا و توسل به سرور و سالار شهیدان با خدای خویش عهد و پیمان بستند که با افرایش تولید کمر دشمنان و بدخواهان را بشکنند .
وی ابراز داشت کارگران با روحیه ایثار گری ،شجاعت و دلیرمردی همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس در سنگرهای تولید الگویی برای تمام کارگران و تولید کنندگان داخلی شدند .
مجتبی رنجبر مسوول معدن اصلی در ادامه بیان داشت مقام معظم رهبری همواره بر ارزش گذاری برای تولید داخلی تاکید دارند لذا کارگران معادن شهرستان کوهبنان بار دیگر این مهم را به اثبات رساندند که ادامه دهنده راه شهیدان باکری و همت هستند تا در راستای ارتقای تولید ملی گام بردارند.
وی ابراز داشت امروز کارگران معدن اصلی با روحیه خط شکن ،بسیجی و دشمن شکن تولید را به بالاترین مرحله خود رساندند که جای بسی خوشحالی و امیدواری است .
حسین باقری مسوول بسیج کارگری استان هم در رزمایش ایثار گفت طرح خدمت رسانی بسیج کارگری تحت عنوان شیف ایثار بعنوان نمونه و نمادین در معدن اصلی پابدانا اجرا شد که این مهم با توسل به امام حسین (ع) و بدون صرف هزینه اضافی اتفاق افتاد که می تواند بهترین الگو برای واحدهای صنعتی و تولیدی کشور و استان باشد .
وی با استناد به منویات مقام معظم رهبری تاکید نمود کلید حل مشکلات کشور روحیه جهادی و بسیجی است چرا که محیط های صنعتی و تولیدی کشور در تیر رس جنگ اقتصادی دشمنان قرار دارند .
باقری خاطر نشان کرد دشمنان همواره در واحدهای تولیدی اعتصاب و کاهش تولید را می خواهند آنان دوست دارند استخراج کم باشد و تولید به ظرفیت نرسد تا مردم به خیابان ها بریزند و دست تسلیم را در برابر آمریکا بلند کنند .
وی بیان داشت تا زمانی که روحیه عاشورایی ، تعامل و همدلی بین کارگر و کارفرما وجود دارد شاهد افزایش تولید خواهیم بود و از گردنه سختی که آمریکایی ها و غربی ها علیه ما تدارک دیده اند عبور خواهیم نمود .
ایشان ابراز داشت رزمندگان دوران دفاع مقدس و شهیدان همیشه جاوید عرصه کار و کارگری با روحیه جهادی توانستند آرامش را به جامعه امروز هدیه دهند ما هم تلاش کنیم که دشمن نتواند به اهداف شوم خود در تعطیلی تولید داخلی برسد.
در ادامه حجت الله پاداش مسوول بسیج سازندگی استان گفت رزمایش اقتدار بسیج در بازده زمانی نهم تا ۲۹شهریور ماه در سراسر کشور انجام خواهد شد که در کل کشور ۷۰۱۴گروه جهادی با تکیه بر خدمات رسانی در حاشیه شهرها کمک حال مردم و مناطق محروم خواهند بود .
وی ابراز داشت در حوزه های پزشکی ،عمرانی ،اقتصاد مقاومتی ،آموزشی و….خدماتی به مردم ارائه خواهد شد و در همین راستا برنامه هایی توسط معاونت اقشاری بسیج اجرایی می شود که سرآمد آنها رزمایش خدمت رسانی بسیج کارگری است که کارگران و معدنکاران نقش آفرین هستند .
مسوول بسیج سازندگی استان تاکید نمود در بخش معاونت های اقشاری بسیج امروز به همت بسیج کارگری رزمایش خدمات رسانی را داشتیم که در معدن اصلی پابدانا رقم خورد لذا امروز بیش از ۱۰۰۰ نفر از بسیجیان در حوزه کارگری با روحیه بسیجی ،ایمانی و جهادی مورد نظر مقام معظم رهبری و فرسایش دشمنان شاهد بروز خدمات ارزشمند هستند که این خدمات در عرصه عدم وابستگی به دشمن خصوصا آمریکا صورت گرفته است .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی