۲:۱۶:۲۶ - جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با هدف اطمینان بخشیدن به عموم مردم
برگزاری مانور راهداری زمستانی با محوریت آمادگی کلیه دستگاه های اجرایی
در آستانه زمستان مانور راهداری زمستانی با محوریت آمادگی کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان و دخیل در عملیات راهداری زمستانی از میدان آزادی شروع شد و تا میدان امام‌صادق (ع) شهرستان ادامه داشت.

به گزارش کوهبنان امید ،  در حاشیه این مانور محسن ایزدی گفت: این مانور در شهر کوهبنان و با هدف اطمینان بخشیدن به عموم مردم در راستای اماده بودن کلیه عوامل اجرایی در راهداری زمستانی می باشد.

328 222 1577 برگزاری مانور راهداری زمستانی با محوریت آمادگی کلیه دستگاه های اجراییمعاون عمرانی فرمانداری کوهبنان ابراز داشت: باتوجه به کوهستانی بودن شهرستان و وجود گردنه های برف گیر خصوصا در منطقه معدن اصلی بحث راهداری زمستانی دارای اهمیت ویژه ای است و همواره مورد تاکید مسولین در این مقوله بوده است.
وی خاطر نشان کرد: اکثر راه های منتهی به شهرستان کوهبنان از مناطق کوهستانی و صعب العبور گذر می کنند که با آغاز فصل سرما مشکلاتی برای مردم شهرستان و خوردوهای عبوری در بر دارد.
ایزدی تاکید کرد: جا دارد که مردم کوهبنان در فصل سرما از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند و در صورت نیاز از سلامت فنی خودرو خصوصا چراغ ها ، بخاری و ترمز اتومبیل اطمینان حاصل کنند.
معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان درخواست نمود : مردم‌ در هنگام‌سفر لباس گرم‌، مواد خوراکی و نوشیدنی گرم، چراغ قوه و….همراه خود داشته باشند .
وی ابراز داشت: شهروندان کوهبنانی و مسافرین عبوری در صورت مشاهده هر گونه مشکل مراتب را با ستاد بحران شهرستان با شماره تلفن ۳۳۴۹۴۵۳۲ در میان بگذارند و یا با شماره ۱۱۴ و ۱۱۹ راهداری تماس برقرار کنند.
ایزدی در پایان از خدمات شبانه روزی راهداران خدمتگزار کوهبنانی که در مسیرهای منتهی به شهرستان به همگان ارائه می نمایند تقدیر نمود.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید