۱۶:۲۴:۳۸ - چهارشنبه ۱۶ آبا ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مراسم شام شهادت نبی مکرم اسلام(ص) و فرزند برومندش حضرت امام حسن مجتبی (ع)
همزمان با شام شهادت نبی مکرم اسلام(ص) و فرزند برومندش حضرت امام حسن مجتبی (ع)مراسم سخنرانی ،عزاداری و نوحه سرایی در مسجد جامع کوهبنان با حضور جمعی از مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان برگزار گردید.   به گزارش کوهبنان امید ، محمد علی حسینی مقدم از خطبا و علمای استان های کرمان و قم […]

همزمان با شام شهادت نبی مکرم اسلام(ص) و فرزند برومندش حضرت امام حسن مجتبی (ع)مراسم سخنرانی ،عزاداری و نوحه سرایی در مسجد جامع کوهبنان با حضور جمعی از مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان برگزار گردید.

 

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 222 1577 برگزاری مراسم شام شهادت نبی مکرم اسلام(ص) و فرزند برومندش حضرت امام حسن مجتبی (ع)

به گزارش کوهبنان امید ، محمد علی حسینی مقدم از خطبا و علمای استان های کرمان و قم گفت اگر  اساس خانواده در جامعه ای درست باشد و اعضای خانواده با هم تعامل داشته باشند این جامعه روی سعادت را خواهد دید.

وی ابراز داشت نهاد حقوقی با تصویب قوانین و مقررات اسلامی  در پیشرفت و سعادت انسان ها نقش مهمی دارد البته نهاد حقوقی در وجود ما هم مهم است.

استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد امام رضا(ع) از ما خواسته که زمان خود را مدیریت کنیم به گونه ای که ساعتی را برای مناجات و ارتباط با خدا اختصاص بدهیم تا در بعد معنوی به رشد و کمال برسیم چون معنویت در کنار علم و دانش همچون دو بال باعث موفقیت ما می شوند .

وی بیان داشت بخشی از زمان را بایستی به معاشرت و رفت و آمد با اقوام و دوستان قابل اعتماد قرار دهیم تا بتوانیم در رفع مشکلات دیگران تلاش کنیم .

ایشان خاطر نشان کرد ساعتی را برای تفریح و سرگرمی قرار دهیم تا از لذت های مشروع و مفید بهره ببریم و در طبیعت سیر و سفر کنیم تا به عظمت و قدرت خداوند بیشتر پی ببریم که این مهم در خودشناسی و خداشناسی اثر گذار است .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید