۱۸:۱۴:۰۹ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته نیروی انتظامی
برگزاری مراسم صبحگاه مشترک در محل فرماندهی انتظامی شهرستان کوهبنان
همزمان با هفته نیروی انتظامی در کوهبنان مراسم صبحگاه مشترک با حضور اعضای شورای اداری و تامین ، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از خانواده های معزز شهیدان در محل فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش کوهبنان امید ،  امام جمعه شهرستان در ائین مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا ضمن تبریک هفته ناجا و خداقوت به فرمانده و‌جانشین و پرسنل این فرماندهی با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: در جایی که انسان زندگی می کند خیری نیست مگر با امنیت ، پس جایی که انسان زندگی می کند وقتی ارزش ماندن را دارد که امنیت وجود داشته باشد .
حجت الاسلام‌عباس جعفری خاطر نشان کرد:امروز ما در امنیت کامل به سر می بریم لذا این امنیت مرهون تلاش ها و رشادت های شبانه روزی پلیس می باشد.
وی ابراز داشت: در حالی ما امن ترین کشور منطقه هستیم که بسیاری از کشورهای خاورمیانه از این نعمت بی بهره هستند .
در ادامه ریاست دادگستری شهرستان کوهبنان بیان نمود: اقتدار و صلابت نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست متاسفانه با تصویب برخی قوانین دست پلیس بسته شده و این امر باعث گستاخی مجرمین و متخلفان گردیده است.
محمد مهدی میرزایی گفت: همه کشورهایی که قصد عوض کردن قوانین ما را دارند خودشان دارای پلیس مقتدر و با صلابت هستند.
وی تاکید‌کرد: امیدواریم با ایجاد قوانین جدید بتوانیم دست پلیس را باز گذاشته تا برخورد خوب و قوی در چارچوب حقوق شهروندی‌ با متخلفان ، قاچاقچیان و اشرار داشته باشند تا همگان طعم امنیت مطلوب را بچشند.
در پایان صمدالله ترابی گفت: امروز شاهد مجاهدت و از خود گذشتگی نیروهای مسلح از جمله نیروهای انتظامی در راستای برقراری امنیت و آرامش در جامعه هستیم در حالی که در برخی کشورهای اطراف ما سراسر آشوب و ناامنی است .
وی خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح همواره با دلاوری ، بصیرت ، شجاعت و ولایت مداری در برابر دشمنان و بدخواهان ایستادگی می کنند تا مردم ایران اسلامی در کمال آرامش زندگی کنند.
فرمانده انتظامی کوهبنان افزود: تاریخ انقلاب اسلامی گواه است که عبور از بحران و توطئه های دشمنان با توکل به خداوند ، اطاعت از فرامین ولایت و رهبری ، وحدت و همدلی مسئولین و مردم میسر است .
وی با استناد به بیانات مقام‌معظم رهبری بیان داشت: دشمنان و بدخواهان نظام بدانند که آینده روشن و از آن ماست پس جا دارد که بصیرت و معرفت خود را افزایش بدهیم .
ترابی تصریح نمود:هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند ، امین مردم مزین شده که این هفته تا ۱۷ مهرماه ادامه دارد .
وی افزود: در حالی که بدخواهان و دشمنان قسم خورده همواره بر دشمنی و خصومت خود اصرار دارند که پایداری و مقاومت مردم ایران اسلامی در پرتو منویات مقام معظم رهبری باعث بیداری بسیاری از مردم در جای جای جهان شده است .
فرمانده انتظامی کوهبنان یادآور شد: دیدار عمومی با مردم در مساجد و مصلای نماز جمعه ، حضور در جمع دانش آموزان مدارس و پاسخ به سوالات و استفاده از نقطه نظرات آنان از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان هستند.
وی برگزاری برنامه های ورزشی ویژه پرسنل و خانواده های آنان ، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، حضوردسته جمعی فرماندهان انتظامی به همراه پرسنل در مراسم نماز جمعه و جماعت مساجد ، غبار روبی قبور مطهر شهیدان و…. را از دیگر برنامه های هفته نیروی انتظامی در کوهبنان عنوان نمود .
وی تاکید نمود: جا دارد که خانواده ها بر رفت و آمد فرزندان خود همچنین دوستان آنان نظارت بیشتری داشته باشند و در صورت نیاز برخی آسیب ها را به آنان گوشزد کنند.
نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید