۱۳:۳۵:۰۵ - شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مسابقات قهرمانی جودو ی استان به میزبانی کوهبنان-شهرستان های سیرجان ،کرمان و کوهبنان به ترتیب حائز رتبه های برتر استان شدند
به گزارش کوهبنان امید ، مسابقات قهرمانی جودوی استان کرمان با حضور مسوولان هیات های جودو،دبیران ،مربیان ،ورزشکاران و داوران سراسر استان به مدت دو روز به میزبانی شهرستان کوهبنان در سالن بزرگ ورزشی رهبری برگزار شد . لازم به ذکر است در نهایت تیم جودوی شهرستان های سیرجان ،کرمان و کوهبنان به ترتیب حائز […]

به گزارش کوهبنان امید ، مسابقات قهرمانی جودوی استان کرمان با حضور مسوولان هیات های جودو،دبیران ،مربیان ،ورزشکاران و داوران سراسر استان به مدت دو روز به میزبانی شهرستان کوهبنان در سالن بزرگ ورزشی رهبری برگزار شد .

1170 222 1577 برگزاری مسابقات قهرمانی جودو ی استان به میزبانی کوهبنان شهرستان های سیرجان ،کرمان و کوهبنان به ترتیب حائز رتبه های برتر استان شدند

لازم به ذکر است در نهایت تیم جودوی شهرستان های سیرجان ،کرمان و کوهبنان به ترتیب حائز رتبه های برتر استان شدند و تیم شهربابک بعنوان نمونه اخلاق انتخاب شد که با اهدای لوح تقدیر ،مدال افتخار و کاپ از برترین های جودوی استان با حضور معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان و جمعی از مسوولان استان و شهرستان تجلیل شد.
در حاشیه این مراسم غلامرضا روح الهی نائب رئیس هیات جودوی استان کرمان گفت کرمان در بحث ورزش خصوصا در ورزش رزمی جایگاه ویژه ای در سطح کشور دارد و همواره در این راستا حائز رتبه های برتر بوده است .
وی ادامه داد جودو از جمله ورزش های رزمی است که در استان کرمان جایگاه ویژه ای دارد و علاقمندان فراوانی در سنین مختلف را جذب نموده است .
روح الهی تصریح نمود در حال حاضر هیات جودو ویژه آقایان در شهرستان های کوهبنان ،کرمان ،سیرجان ،شهربابک ،رفسنجان ،بردسیر ،بم ،جیرفت ،زرند ،کهنوج و فاریاب فعال است .
وی خاطر نشان کرد بیشتر هیات های جودوی استان از تاتامی و سالن نسبتا مناسب برخوردارند که این خود عاملی در راستای گسترش ورزش جودو و کسب موفقیت توسط ورزشکاران بوده است .
نائب رئیس هیات جودوی استان کرمان بیان داشت همچنین جودوی بانوان در شهرستان های کرمان ،سیرجان ،شهربابک،رفسنجان ،زرند ،کوهبنان ،فاریاب و کهنوج پذیرای علاقمندان است .
وی تاکید نمود جودوی استان در سال ۵۹توسط استاد داریوش قهرمان بنیانگذاری شد و در ادامه با تلاش های مرحوم علی بهرامی سه نوبت تیم کرمان در مسابقات آسیایی حائز رتبه شد .
روح الهی ادامه داد در حال حاضر هم سه ورزشکار جودو در قسمت آقایان و یک ورزشکار جودوکار خانم از استان کرمان در اردوی تیم ملی حضور دارند و خود را برای اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا آماده می کنند .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی