۲:۴۵:۵۹ - دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری هشتمین جشنواره منطقه‌ای شعر غزل کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان ضمن تبریک دهه کرامت در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت یکی از رویدادهای فرهنگی اثر گذار جشنواره های شعر و خاطره گویی است که در سال جاری هشتمین جشنواره شعر غزل کوهبنان با حضور ادیبان ،شاعران و نویسندگان […]

به گزارش کوهبنان امید ، رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان ضمن تبریک دهه کرامت در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت یکی از رویدادهای فرهنگی اثر گذار جشنواره های شعر و خاطره گویی است که در سال جاری هشتمین جشنواره شعر غزل کوهبنان با حضور ادیبان ،شاعران و نویسندگان شهرستان های مجاور برگزار خواهد شد .

364 222 1577 برگزاری هشتمین جشنواره منطقه‌ای شعر غزل کوهبنان

وی ترویج شعر و ادب به همراه ایجاد انگیزه و رقابت ،گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی منطقه ای ،گرامی داشت تولید کنندگان و پدید آوردگان آثار ادبی و شعر را از مهمترین اهداف جشنواره شعر غزل کوهبنان عنوان نمود که با موضوع آزاد برگزار می شود .
وی ادامه داد جشنواره به صورت مسابقه و رقابتی برگزار می گردد البته گستره فراخوان جشنواره به صورت منطقه ای با حضورشاعران برتر شهرستان های کوهبنان ،زرند ،راور ،بافق و بهاباد انجام می شود .
سیف الدینی تصریح نمود در جشنواره شعر غزل کوهبنان در سال جاری محدویت سنی مد نظر نیست و شاعران می توانند حداکثر دو اثر با موضوع آزاد را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
وی خاطر نشان کرد شاعران و ادیبان شهرستان های یاد شده بایستی تا ۱۵مرداد ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و داوری آثار تا بیستم مرداد ماه انجام می گردد .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان ابراز داشت در روز ۲۱مرداد ماه بخش رقابتی جشنواره برگزار می گردد و اختتامیه جشنواره نیز با حضور مسوولان استان و شهرستان همچنین شاعران و پیشکسوتان استان های یزد و کرمان اجرا می گردد .
سیف الدینی ادامه داد در نهایت سه نفر بعنوان منتخب منطقه ای جشنواره و یک نفر بعنوان شاعر برگزیده شهرستان کوهبنان توسط هیات داوران انتخاب ومعرفی خواهند شد که به منتخبین تندیس جشنواره به همراه لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا می گردد .
سیف الدینی تاکید کرد در بخش ویژه جشنواره شعر غزل کوهبنان معاونت فرهنگی اداره کل ارشاد از بهترین اشعار با موضوع فریضتین با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تجلیل خواهد نمود و در صورت تایید هیات داوران آثار منتخب در قالب کتاب منتشر خواهد شد .

انتهای پیام/ نامجو کوهبنانی