۲:۱۶:۲۴ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان خبر داد
برگزاری همایش استانی خوشنویسی در کوهبنان
سیف الدینی خاطر نشان کرد همایش استانی خوشنویسی به مناسبت سی امین سال تاسیس موسسه خوشنویسی کوهبنان تا پایان سال جاری در شهرستان برگزار خواهد شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  نشست صمیمی هنرمندان ،مسوولان موسسات فرهنگی و مدیران مسول کانون های مساجد ،خبرنگاران ،شعرا ،فرهیختگان ،ادیبان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید .

328 222 1577 برگزاری همایش استانی خوشنویسی در کوهبنان

 

در ابتدای این نشست رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت برجسته ترین فعالیت ما در سال جاری برگزاری دومین جشنواره هنرمندان بود که به همت اداره ورزش و جوانان و سمن یادداشتی برای فردا اجرایی شد.

وی تاکید نمود برگزاری جشن رمضان و نمایشگاه کتاب، برگزاری جلسات منظم شورای فرهنگ عمومی، برگزاری جشنواره غزل کوهبنان از دیگر اقدامات در سال جاری است .

سیف الدینی خاطر نشان کرد راه اندازی سینما با همکاری شهرداری و شورای شهر در دستور کار قرار دارد که امیدواریم در دهه فجر شاهد راه اندازی کامل این مجموعه باشیم .

وی افزود به منظور شناسایی استعدادهای نهفته دانش آموزان و برنامه ریزی جهت شکوفایی آنان جشنواره تاتر دانش آموزی در آینده نزدیک در شهرستان با حضور گروهای تاتر مدارس و همت مدیریت آموزش و پرورش اجرا خواهد شد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان یادآور شد همایش استانی خوشنویسی به مناسبت سی امین سال تاسیس موسسه خوشنویسی کوهبنان تا پایان سال جاری در شهرستان برگزار خواهد شد .

در ادامه سید محمد رضا حسینی رئیس انجمن خوشنویسان کوهبنان گفت  ۱۵سال است که مرکز آموزش خوشنویسی در شهرستان راه اندازی شده و بیش از دو هزار نفر از قشرهای مختلف تاکنون از این کلاس ها بهره مند شدند.

وی تاکید داشت کوهبنان روزگاری مهدعلما ،عرفا ،هنرمندان،شعرا ،نویسندگان و مشاهیر بوده لذا بایستی زمینه برای شناسایی استعدادها فراهم شود .

مدیر آموزش و پرورش کوهبنان از مدیر کل ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درخواست نمود در راستای تجهیز کتابخانه های مدارس و تهیه کتب به روز و مناسب همکاری نمایند .

اکبری نماینده دانش آموزان هنرستان دخترانه کوثر بر راه اندازی کارگاه های عکاسی ،موسیقی و تاتر در شهرستان تاکید نمود و افزود نبود برخی کلاس های آموزشی باعث بروز برخی مشکلات برای خانواده و علاقمندان شده است .

انتهای خبر  / نامجو کوهبنانی