۱۸:۰۷:۳۷ - سه شنبه ۱۵ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با ایام ارتحال حضرت امام (ره)
برگزاری یادواره ۱۳ شهید دهستان جور
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان : مراسم و یادواره ها تجدید عهد و پیمان با حضرت امام و شهداست لذا باید راه آنان را ادامه بدهیم که گرامی داشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست ولی باید هوشیار باشیم که مسیر شهدا را با قدرت ادامه دهیم .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام ارتحال حضرت امام (ره) مراسم یادواره ۱۳ شهید دهستان جور با حضور مسئولین ،فرماندهان نظامی و انتظامی ، خانواده های معزز شهیدان، جانبازان و ایثار گران در امام زاده بی بی خاتون دهستان جور برگزار گردید که با مداحی، مدیحه سرایی همراه بود .

در این مراسم حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان بیان داشت در سال ۴۲ استارت انقلاب زده شد در حالی که حضرت امام (ره)با قدرت شاه را کوبید لذا ایشان دستگیر شد .
وی ابراز داشت حضرت امام و شهدا به بالاترین درجات در نزد خدا رسیدند که نیاز به چنین جلساتی ندارند امام برای انقلاب خط سیر مشخص کرد و هدف گذاری نمود .
ایشان خاطر نشان کرد امروز قدرت نظامی ما به حدی است که دشمن در هراس است لذا گروه تروریستی داعش به دست رزمندگان قدرتمند از هم پاشید و نابود شد .
حجت الاسلام تدینی گفت دشمنان تمام قدرت را به کار گرفتند تا رژیم شاهنشاهی حفظ شود که در مرحله اصل انقلاب و نظام اسلامی خوب درخشیدیم حال در مرحله تشیکل دولت اسلامی باید زمینه کمال را فراهم کنیم .
وی تاکید کرد طی چهل سال گذشته گروهی از قطار انقلاب پیاده شدند لذا دولت اسلامی باید تلاش کند تا زمینه استقرار جامعه اسلامی فراهم شود هر کس به سهم خودش باید تلاش کند .
ایشان افزود اگر چنین شد بیداری اسلامی بدنبال دارد و ما الگو در جهان خواهیم شد چون ما بدنبال صدور انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی هستیم .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بیان داشت جوانان امروز ما انقلابی تر و حزب الهی تر هستند باید تلاش کنیم تا زمینه استقرار حکومت عدالت گستر مهدی موعود عج رقم بخورد .
وی تاکید کرد آمریکا رو به افول است در عرصه سیاسی و نظامی حرفی برای گفتن ندارد و فعلا در مرحله اقتصادی است عرض اندام‌می کند که در آینده اقتصاد از دست آمریکا بیرون خواهد شد و ایران بعنوان یک قطب خواهد بود .
ایشان یادآور شد تحریم و کم لطفی برخی باعث بروز مشکلات اقتصادی شده اما دشمن بداند اصل انقلاب پایدار است و هیچ خللی وارد نخواهد شد .
حجت الاسلام تدینی‌گفت مراسم و یادواره ها تجدید عهد و پیمان با حضرت امام و شهداست لذا باید راه آنان را ادامه بدهیم که گرامی داشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست ولی باید هوشیار باشیم که مسیر شهدا را با قدرت ادامه دهیم .
انتهای پیام – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید