۱۹:۳۲:۱۶ - چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزای مراسم جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) -تجلیل از سی جوان نخبه کوهبنان در رشته های مختلف
همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر ع و روز جوان مراسم جشن با شکوهی در محل سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش کوهبنان امید ،همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر ع و روز جوان مراسم جشن با شکوهی با حضور فرماندار ،مدیران ادارات آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان ،هلال احمر ،ورزش و جوانان به همت اداره ورزش و‌جوانان کوهبنان ، شهرداری و‌ اداره اموزش و‌پرورش کوهبنان در محل سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار شد.

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 364 222 1577 برگزای مراسم جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع)  تجلیل از سی جوان نخبه کوهبنان در رشته های مختلفلازم به ذکراست این مراسم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری ، مولودی خوانی و تجلیل از سی جوان نخبه و برتر رشته های فرهنگی، قرانی ، هنری ، ورزشی ، کار افرینی، داوطلبین هلال احمر و… همراه بود.
در حاشیه این مراسم منصور جعفری رییس اداره ورزش و ‌جوانان کوهبنان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت در حقیقت جوانان کانون شور و هیجان و قلب تپنده جامعه و در یک کلام سرمایه آینده اصلی و با ارزش یک ملت هستند که می توانند در پویایی جامعه نقش بسزایی ایفا کنند .
وی تاکید کرد بایستی در برنامه ریزی ها و سیاست های فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه ای به این نسل شود البته جا دارد که از نیروها و استعداد جوانان در امور مختلف سازندگی و اداره کشور استفاده شود .
جعفری افزود نسل جوان از آسیب پذیرترین و حساس ترین نیروهای هر کشور هستند بدین جهت جوانان از گذشته های دور همچنان در تیر رس هجوم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب بوده اند اینجاست که ژرف نگری و دقت در امور جوانان و رفع نیازمندی های فکری و معنوی آنان اهمیت بیشتری می یابد.
وی ادامه داد نسل جوان همیشه به دنبال الگوی مناسب خود بوده و به دنبال الگویی است که به گفته های خودش جامه عمل بپوشاند البته شناخت دردها و دغدغه های فکری نسل جوان هم امری بسیار نیاز و ضروری است.
رییس اداره ورزش و جوانان کوهبنان ابراز داشت واژه جوان یادآور حیاتی پر از نشاط و همراه آن تلاش و کوششی در عرصه های مختلف سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و…. است جوان نیازمند زندگی در اجتماع و مشارکت در فعالیتهای جمعی است.
جعفری افزودجوانان دوستدار قداست ها ، خواهان ظرافت و هنرورزی در کارها و داشتن زمینه ای جهت ابداع و اختراع و در سایه آن نام و آوازه هستند از این رو برای شناخت جوان، باید نیازهایش را شناخت و توانایی هایش را کشف کرد.
وی یاداور شد حضرت علی اکبر ع به عبادت و راز و نیاز با خداوند عشق می ورزید در راه فراهم آوردن نیازهای بندگان خدا کوشا بود؛ ایمان راسخ به ایشان شجاعت و شهامت بخشیده بود .
ایشان بیان داشت حضرت علی اکبر در طریق دانش و معرفت به کمالاتی نایل و چشمه های حکمت در روح و روانش جاری گشته بود اینجاست که جوانان باید به وجود این بزرگوار افتخار کنند و در همه احوالات زندگی ایشان را الگو و اسوه عملی و رفتاری خویش قرار دهند.
انتهای پیام  -نامجو‌کوهبنانی