۲:۲۲:۴۰ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس مجمع بسیج شهرستان
بسیجیان همیشه سرآمد  و مقاوم ترین ها هستند
امام جمعه کوهبنان گفت : بسیجیان همیشه سرآمد  و مقاوم ترین ها هستند که با تلاش و خدمات شبانه روزی آنان در زلزله شهرستان شاهد برکات و لطف خدا بودیم . 

به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام عباس جعفری در جلسه مجمع بسیج کوهبنان گفت در سوره مائده خداوند تبارک و تعالی مسائل کاربردی را خطاب به مومنین مطرح می کند اگر کسی در بین شما از اسلام برگشت در مقابل این انسان های سست عنصر ما یک ملتی را می آوریم که دوستدار خدا هستند و خدا نیز آنان را دوست دارد .

 

1578 %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 222 1172 1577 بسیجیان همیشه سرآمد  و مقاوم ترین ها هستند

وی ابراز داشت انسان های دوست دار خداوند در مقابل مومنین خشوع و خضوع دارند اما در مقابل کفار بسیار سخت  و مقاوم اند که ملامت ها و جنگ ها آنها را از صحنه خارج نمی کند لذا در راه خدا جهاد می کنند در حالی که از هیچ ملامتی ترس و وحشت ندارند .

امام جمعه کوهبنان افزود وقتی این آیات نورانی نازل شد پیامبر اکرم(ص) دست به شانه سلمان فارسی گذاشتند و فرمودند ایشان و اهل ایشان خطاب هستند و بعدا خطاب به مولای متقیان گفتند اینان از شیعیان شما هستند .

وی تاکید کرد یکی از نیازمندی های اصلی جامعه جهاد هست لذا باید ترفندها و راه های نفوذ دشمنان را بشناسیم و در مقابل آنان جهاد مستمر داشته باشیم گاهی با اسلحه ،گاهی با مال و گاهی با فرهنگ و اقتصاد باید با دشمنان مبارزه کنیم .

حجت الاسلام جعفری افزود دشمنان گاهی از راه مجالس مذهبی و عزاداری با ترویج خرافات و ایجاد عرفان های کاذب وارد می شوند و در جلسات خانگی و جلسات قران نفوذ می کنند تا به اهداف خود برسند لذا نیاز به جهاد دائمی داریم .

وی تصریح نمود دشمن گاهی از جبهه اقتصادی وارد می شود که از این راه ضربه بزند لذا باید ثابت قدم بمانیم و با ملامت ها جا خالی ندهیم البته نباید از لطف خدا غافل شویم چون ما کشور اهلبیت هستیم .

ایشان ادامه داد ما خودمان را سر در گم نکنیم راه و مسیر مستقیم را طی کنیم کسی که ولایت امیرالمومنین را دارد همیشه پیروز است.

امام جمعه کوهبنان تاکید کرد بسیجیان همیشه سرآمد  و مقاوم ترین ها هستند که با تلاش و خدمات شبانه روزی آنان در زلزله شهرستان شاهد برکات و لطف خدا بودیم .

رئیس مجمع بسیج کوهبنان خاطر نشان کرد جریان نفاق همین بود که گروهی به ظاهر اسلام داشتند و در وسط راه بر می گشتند.

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید