۱۷:۳۷:۳۸ - دوشنبه ۳ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در دومین روز از اردیبهشت
بغض آسمان کوهبنان ترکید، خوشحالی و سردرگمی مردم از نزول این نعمت الهی
محسن ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان :در پی بارش شدید باران که بصورت رگباری منطقه شمالی شهرستان کوهبنان را در برگرفت و براساس پیش بینی های قبلی اداره کل هواشناسی استان و اعلام اماده باش داده شده تمامی رودخانه های منطقه خرمدشت شامل فیدکوییه، شکراباد، بیدان خواجه و گراکوییه و همچنین منطقه چهارگداران شامل درب هود، پسندوییه و اسکاپوییه و نیز کل منطقه پشت کوئیه جاری گردیدند.

به گزارش کوهبنان امید ،  محسن ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری  گفت در پی بارش شدید باران که بصورت رگباری منطقه شمالی شهرستان کوهبنان را در برگرفت و براساس پیش بینی های قبلی اداره کل هواشناسی استان و اعلام اماده باش داده شده تمامی رودخانه های منطقه خرمدشت شامل فیدکوییه، شکراباد، بیدان خواجه و گراکوییه و همچنین منطقه چهارگداران شامل درب هود، پسندوییه و اسکاپوییه و نیز کل منطقه پشت کوئیه جاری گردیدند.

328 222 1577 %d8%ad%d9%88%d8%a7%d8%af%d8%ab بغض آسمان کوهبنان ترکید، خوشحالی و سردرگمی مردم از نزول این نعمت الهی

وی تاکید کرد شدت بارش ها به قدری بود که باعث آب بردگی برخی از جاده های روستایی گردید همچنین فیدر برق منطقه خرمدشت در اثر رعد و برق از مدار خارج شد که پس از نیم ساعت با هماهنگی اداره برق و به همت نیروهای اتفاقات برق شهرستان رفع نقص و برق منطقه مجددا وصل گردید.
ایزدی بیان داشت شدت آب بردگی و تخریب جاده ها در منطقه پشتکوهیه بیشتر گزارش داده شده است و احتمال مسدودی مسیرهای روستاها زیاد می باشد که بدین منظور تیم بررسی و امدادی راهداری شهرستان به منطقه اعزام گردیدند.
وی افزود همچنین باتوجه به گزارش اهالی روستای فیدکوییه تیم امدادی هلال احمر به این روستا اعزام گردید تا در صورت نیاز خدمات رسانی انجام شود.
معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان تصریح نمود باتوجه به دستور صادره به دستگاه های اجرایی و امدادی شهرستان الباقی خسارات درحال بررسی بوده و گزارش لازم در اسرع وقت به نهادهای مربوطه اعلام خواهد شد.
دبیر ستاد حوادث شهرستان کوهبنان ادامه داد شهرکوهبنان نیز باتوجه به شدت بارش ها از اب گرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب در شهر بی نصیب نبود که از این موضوع تاکنون خساراتی گزارش نشده و باعث خوشحالی و خرسندی مردم از این نعمت الهی گردید.
وی گفت از همه اهالی شهرستان درخواست می شود باتوجه به وقوع حوادث در زمان های مختلف جهت اطلاع رسانی دقیق یاری رسان مجموعه مدیریت بحران شهرستان باشند و از اعلام گزارشات غیر واقعی بپرهیزند تا در تصمیم گیری های شورای بحران مشکل خاصی وارد نگردد.
انتهای پیام – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید