۱۶:۴۰:۵۵ - پنجشنبه ۱۷ آبا ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهر ه مندی از کرامات اهل بیت با توسل به آنها
به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام رضا قاسمی گفت یکی از صفات و ویژگی های امام رضا(ع) کریم بودن است مساله ای که در قران به آن اشاره شده لذا هم خداوند کریم است و هم کرامت را در وجود اهلبیت و ائمه اطهار قرار داده است .     وی ابراز داشت بخشش […]

به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام رضا قاسمی گفت یکی از صفات و ویژگی های امام رضا(ع) کریم بودن است مساله ای که در قران به آن اشاره شده لذا هم خداوند کریم است و هم کرامت را در وجود اهلبیت و ائمه اطهار قرار داده است .

 

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa 222 1577 بهر ه مندی از کرامات اهل بیت با توسل به آنها

 

وی ابراز داشت بخشش های امام حسن (ع)و امام رضا (ع)بیشتر به چشم می خورد به گونه ای که درجات کرامت این بزرگواران مشهود بود .
استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان ائمه اطهار حتی به دشمنان خویش نیز کمک می کردند کسانی که در برابر آنان ایستادند و جسارت ها کردند هم از کمک های ایشان بهره مند می شدند.
وی بیان داشت همین که درب خانه امام رضا را بزنیم بدون درنگ جواب انسان را می دهد البته کمک های آنان بیشتر به صورت پنهانی انجام می شد تا عزت و آبروی طرف حفظ شود.
حجت الاسلام قاسمی تصریح نمود اگر عنایتی به ما نمی شود عیب از خودمان هست هر چه ناز اهلبیت را بیشتر بکشیم بیشتر از کرامات آنان بهره مند می شویم .
ایشان افزود نه تنها شیعیان از کرامت و عنایت امام رضا بهره مند می شوند بلکه هر کس با هر مسلک و مذهبی و با هر رنگ و پوستی به ایشان از صمیم دل توسل جوید جواب می گیرد .

بنا بر این گزارش همزمان با سالروز شهادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) مراسم عزاداری و نوحه سرایی در منزل خادم اهلبیت اکبر رجبی با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان حسینی برگزار گردید .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی