۱۶:۴۶:۱۸ - سه شنبه ۲۵ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان
به برکت خون شهدا امنیت و آرامش بر جامعه حکمفرماست .
سرهنگ صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان در جمع مردم محله سید حسینی شهرستان در مسجد حضرت امام (ره) گفت یاد شهدا باید در تمام فضای اسلامی برجسته باشد چرا که به برکت خون شهدا و خانواده انان امنیت و ارامش بر جامعه حکمفرماست .

به گزارش کوهبنان امید ،  سرهنگ صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان در جمع مردم محله سید حسینی شهرستان در مسجد حضرت امام (ره) گفت یاد شهدا باید در تمام فضای اسلامی برجسته باشد چرا که به برکت خون شهدا و خانواده انان امنیت و ارامش بر جامعه حکمفرماست .

328 222 1577 به برکت خون شهدا امنیت و آرامش بر جامعه حکمفرماست .

وی با استناد به بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری تاکید کرد خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند که باید همواره مورد تکریم و تجلیل قرار گیرنداز طرفی بایستی به تمام معنا شهدا را درک کینم و ادامه دهنده راه آنان باشیم و خانواده انان را به بهترین نحو ممکن تکریم کنیم .
فرمانده انتظامی کوهبنان ادامه داد خانواده شهدا و فرزندان انان همواره جای خالی پدر و سرپرست خانواده را درک می کنند اما عشق و علاقه آنان به اسلام ،انقلاب ، ولایت و رهبری باعث شده که مشقات را تحمل کنند .
وی ابراز داشت ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است که روزانه حداقل یه صفحه و حداکثر یک جز قران را به نیابت از شهدا تلاوت کنیم وآنان را واسطه بین خود و خدای خویش قرار دهیم پس تلاش کنید هر روز تلاوت خویش را به یک شهید اختصاص دهید.
ترابی خاطر نشان کرد دشمن در تلاش است تا فرهنگ شهید و شهادت را کم رنگ کند مطالعه وصیت نامه ها ، دشت نوشته ها و خاطرات شهدا باید در اولویت کاری ما باشد و با برگزاری یادواره ها نام آنان را زنده نگه داریم .
وی بیان داشت همرزمان و دوستان شهدا خاطرات ارزشمند و به یادماندنی شهدا را برای نسل جوان بازگو کنند و همگان به وصیت آنان توجه کنیم تا بتوانیم ارزش های اصیل اسلام و انقلاب را حفاظت کنیم البته خانواده شهدا گنج های ارزشمندی هستند که با صبر و پایداری توانستند فرهنگ غرب را به زباله دانی تاریخ بفرستند.
فرمانده انتظامی کوهبنان افزود همان گونه که در فکر عبادت و نماز اول وقت هستید برای برقراری بیشتر امنیت وآرامش حامی و کمک حال نیروی انتظامی باشید از وسایل و امکانات ، احشام و…..خود محافظت کنید تا راه را برای سارقان مسدود نمایید .
وی ادامه داد همان قدرکه در ساخت و سازها به استحکام منازل خویش حساسیت به خرج می دهید باید به مسایل امنیتی و حفاظتی منازل توجه کنید که این مهم می تواند در کاهش چشمگیر سرقت ها موثر باشد .
ایشان از شهروندان کوهبنانی درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را با شماره ۱۱۰ در میان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن با متخلفین طبق قانون و‌مقررات برخورد شود.
نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید