۱۸:۱۷:۵۵ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی- صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر درکوهبنان برگزار شد.
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی کوهبنان با حضور اعضای شورای تامین ،شورای اداری ،جمعی از خانوادهای معزز شهیدان و ایثارگران در محل فرماندهی انتظامی کوهبنان برگزار گردید . در این مراسم صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان بیان داشت هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی کوهبنان با حضور اعضای شورای تامین ،شورای اداری ،جمعی از خانوادهای معزز شهیدان و ایثارگران در محل فرماندهی انتظامی کوهبنان برگزار گردید .

328 222 1577 به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر درکوهبنان برگزار شد.

در این مراسم صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان بیان داشت هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا زمینه برای مشارکت شهروندان در ارتقای امنیت اجتماعی فراهم گردد لذا مشارکت تمامی دستگاه ها و اقشار اجتماعی در راستای استقرار نظم و امنیت ضروری است .
وی ابرازداشت در حالی که تامین امنیت و اجرای قانون از مهمترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی است بخش عمده ای از این وظیفه بر عهده نیروی انتظامی است .
ترابی خاطر نشان کرد نظر به اینکه نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است باید از صلابت و اقتدار ویژه همراه با عدالت و مروت برخوردار باشد و در کنار سپاه پاسداران و بسیج در راستای امنیت و آرامش جامعه گام بردارد تا مردم امنیت را با تمام وجود لمس کنند.

328 222 1577 به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر درکوهبنان برگزار شد.

 

وی بیان داشت از ابتدای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان و بدخواهان از تمام ابزارها و ترفندهای سیاسی ،اقتصادی ،تبلیغاتی و نظامی و.. استفاده کردند اما در پرتو منویات مقام معظم رهبری ،هوشیاری نیروهای مسلح و حضور گسترده مردم در صحنه با شکست مواجه شدند .
فرماندهی انتظامی کوهبنان افزود با توجه به انجام ساخت و سازها در شهرستان جای دارد شهروندان کوهبنانی از رها سازی آهن آلات و ابزار بنایی خودداری کنند و تلاش کنند از به کارگیری نیروهای کاری غیر بومی که هیچ گونه شناختی از آنان ندارند پرهیز کنند .
وی یادآور شد جا دارد مردم در کنار ساخت و ساز به استحکام بنا و رعایت مسائل ایمنی توجه کنند تا راه برای سرقت منازل میسر نشود.
در ادامه حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت امروز جمهوری اسلامی بهره مند از نیروهای نظامی و انتظامی قوی است که نشان از مکتب دینی و نیروی مسلح الهی دارد .
وی ابراز داشت هر جامعه ای نیازمند امنیت است اگر در جامعه ای امنیت نباشد امور فرهنگی سیاسی، اقتصادی و…مختل خواهد شد لذا پیامبر اکرم(ص) بر نعمت امنیت و سلامت تاکید دارند .
امام جمعه کوهبنان افزود همه مجموعه ها باید در ایجاد امنیت و احساس امنیت تلاش کنند لذا نیروهای مسلح خصوصا نیروی انتظامی در ایجاد کشوری امن در منطقه موفق بوده است .

328 222 1577 به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر درکوهبنان برگزار شد.

 

وی ابراز داشت فرمایشات مقام معظم در راستای اقتدار باید مد نظر باشد و نیروی انتظامی در راستای کسب قدرت و اقتدار با توکل به خدا و کسب معنویت تلاش می کند .
حجت الاسلام جعفری ادامه داد همه نیروها نیازمند ارتباط مستمر با خداوند هستند که در پرتو ایمان نیروی جهادی رشد می کند و برای همیشه خود را سرباز می داند .
وی یادآور شد در همه صحنه ها انسان نیاز به یاری و عنایت خدا دارد لذا توسل به اولیا و اقامه نماز را در راس کارهای خویش قرار دهید.
ایشان افزود نیروی انتظامی نیرویی مردمی است که مهر و رافت نیروهای مسلح را مردم لمس می کنند چون آنان فرزندان همین ملت هستندباید در راستای خدمت به مردم و ارزش به آنان تلاش کنند .
امام جمعه کوهبنان تاکید کرد نیروی انتظامی بایستی آمادگی و فداکاری،اعتماد به نفس .خودباوری ، را در سرلوحه کار خویش قرار دهد چون دشمنان همواره بر طبل نمی توانیم می کوبند اما ما بسیاری از صحنه ها را برای دشمنان روشن کردیم .
وی خاطر نشان کرد اقتدار امنیتی و اطلاعاتی نیروهای مسلح دشمنان را به حیرت واداشته اقتدار موشکی سپاه پاسداران به برکت انقلاب اسلامی در پناه مدیریت دینی شکل گرفته لذا هر جاتوکل خدا بوده در مبارزه با اشرار ،سوداگران و…موفق بوده ایم .
ایشان بیان داشت سازمان دهی و تبعیت و اطلاعت از پیشوای ولی امر مسلمین جهان بایستی در راس امور باشد چرا که مدیریت در داخل و مدیریت نیروهای انقلابی در سراسر جهان را رهبر معظم انقلاب عهده دار هستند.
وی ادامه داد قدرت هایی با هم متحد شدند و خباثت هایی در برخی کشورها انجام می دهند اما دشمنان از قدرت موشکی حزب الله در وحشت هستند امروز با مدیریت انضباط نظامی می توانیم بر کاستی ها پیروز شویم .
امام جمعه کوهبنان گفت نیروی انتظامی در دید مردم است باید قانون گرایی را سرلوحه کار خویش قرار دهد و از کج رفتاری پرهیز کند مردم از دستگاه انتظامی توقع خاصی دارند چون تمام ماموریت ها در راستای امنیت و آرامش مردم است .
ایشان تاکید کرد با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری ،مردمی بودن ، وحدت همدلی نیروهای مقدر سپاه پاسداران و بسیج باید امنیت و آرامش همچنان حفظ شود.
در ادامه مهدی پور اسلامی دادستان کوهبنان گفت شهرستان کوهبنان جز امن ترین شهرهای استان هست که این مهم نتیجه تلاش مستمر نیروهای نظامی و انتظامی است.
وی با استناد به کلام نورانی مولای متقیان گفت حضرت همگان را تقوای الهی ،پرهیز از دنیا طبلگی و دروغ پردازی ،کسب اجر آخرت ،مبارزه با ظلم و ظالم و طرفداری از مظلومان،نظم در کارها،اصلاح بین مردم سفارش نموده است.

 

328 222 1577 به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر درکوهبنان برگزار شد.

دادستان کوهبنان بیان داشت کسانی که در راستای فروش مواد مخدر، فساد اقتصادی ،ناهنجاری های اجتماعی هستند ظالمند لذا نیروی انتظامی با شدت و بدون اغماض باید با آنان برخورد کند.
وی تاکید نمود نیروی انتظامی باید نظم داشته باشد تا همگان به حق و حقوق خود برسند و تلاش کنند تا صلح و صفا در بین مردم جامعه حکمفرما گردد .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی