۱۷:۰۴:۰۸ - چهارشنبه ۱۹ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان خبر داد
به منظور جلوگیری از افزایش نرخ ، شکر سهمیه به قنادی های سطح شهرستان تحویل داده شده است
در راستای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان گشت مشترک بازدید از قنادیهای شهرستان خصوصا تولیدکنندگان و فروشندگان زلوبیا و بامیه شهرستان کوهبنان صورت گرفت

به گزارش کوهبنان امید ، عصر امروز معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کوهبنان، رئیس اتاق اصناف، مامورین بهداشت و درمان و اماکن شهرستان در راستای طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از قنادی های سطح شهرستان بازدید و مسایل بهداشتی و قیمت مصوب را کنترل و تذکرات لازم را اعلام نمودند.

328 222 1577 %d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af%db%8c به منظور جلوگیری از افزایش نرخ ، شکر سهمیه به قنادی های سطح شهرستان تحویل داده شده استمهندس ایزدی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری کوهبنان در حاشیه این بازدید گفت: شکر سهمیه ای به جهت جلوگیری از افزایش نرخ به کارگاههای تولیدی شیرینی و قنادیها و تولیدکنندگان زلوبیا و بامیه سطح شهرستان تحویل داده شده و آنها موظف به رعایت نرخ تصویبی هستند.
ایشان با اشاره به بازدید بعمل آمده واحدهای تولیدی را از نظر کیفیت تولید و رعایت مسایل بهداشتی خوب ارزیابی کرد و بیان نمود در برخی موارد مشکلاتی هم وجود داشت که مامورین بهداشت توصیه های بهداشتی لازم را اعلام و تذکر لازم داده شد.
اقای فارسی ریاست اتاق اصناف شهرستان نیز در پایان بازدید نرخ زلوبیا و بامیه مخلوط درجه یک را ۱۵هزارتومان و درجه دو ۱۳هزار و پانصد تومان اعلام و به شهروندان توصیه کرد به جهت حمایت از تولید داخل شهرستان و رونق تولید از تولیدات داخل شهرستان استفاده کنند.
ایشان افزود شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن های۱۲۴و ۵۳۴۴ مراتب تخلف را به بازرسی اصناف شهرستان گزارش دهند تا در اسرع وقت پیگیری و برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام – احسان محمدی کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید