۱۸:۵۴:۵۱ - دوشنبه ۱۴ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره برق کوهبنان
به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه ها برگ های تعرفه و قبوض برق حذف خواهد شد
رئیس اداره برق کوهبنان : به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه ها بزودی برگ های تعرفه و قبوض برق جمع آوری می شود و میزان مصرف برق بر روی تلفن همراه خواهد آمد.

به گزارش کوهبنان امید ،  در اخرین هفته از ماه مبارک رمضان نماز وحدت این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان و با حضور جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی شهرستان در نماز خانه اداره برق برگزار شد .

328 222 1577 به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه ها  برگ های تعرفه و قبوض برق حذف خواهد شددر این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری گفت ماه مبارک رمضان بسیار ماه با ارزشی است لذا از لحظه هاو ساعات پایانی این ماه بهترین و بیشترین بهره ها را ببریم تا خدا ما را مورد لطف و رحمت خودش قرار دهد .
وی ابراز داشت جا دارد کارهای انجام شده ی ما در جوار نماز روح پیدا کند وقتی انسان در اول وقت نماز بخواند نشاط و شادابی خاصی پیدا می کند .
امام جمعه کوهبنان تاکید کرد مدیران ادارات تلاش کنند تا در محل کار به احداث نماز خانه و اقامه نماز در اول وقت مبادرت ورزند هر چه تعداد نمازگزاران کم باشد .
سهیل نجاری رئیس اداره برق کوهبنان بر صرفه جویی در مصرف برق تاکید کرد و افزود با توجه به فصول بهار و تابستان جا دارد که شهروندان کوهبنانی در مصرف برق صرفه جویی کنند تا از بسته های تشویقی بهره مند شوند .
وی ادامه داد به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه ها بزودی برگ های تعرفه و قبوض برق جمع آوری می شود و میزان مصرف برق بر روی تلفن همراه خواهد آمد.
انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید