۴:۱۲:۳۶ - دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کوهبنان به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی
سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را به یکا‌یک ملت ایران و به‌خصوص مبلغان عزیز در سراسر ایران اسلامی به ویژه شهرستان کوهبنان تبریک و تهنیت عرض نموده، عزت روزافزون اسلام و اعتلای مسلمانان را در اقصی نقاط جهان از خداوند منان مسئلت می‌دارد

کوهبنان امید ،   فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان کوهبنان در گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع ‌رسانی دینی پیامی را به شرح ذیل صادر کردند که متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

تبلیغ و دعوت، ارشاد و هدایت مردم به ارزشهاى الهى از اصول رسالت پیامبران الهى بوده و خط اصلى برنامه آنان را تشکیل میداده است. حضرت نوح علیه السلام ، هود علیه السلام ، صالح علیه السلام و… خود را مبلغ و پیام رسان پروردگار و اندرزگویى امین خوانده ‏اند.

«الذین یبلغون رسالات الله و یخشونه و لا یخشون احدا الا الله…» در شأن پیامبران الهى و مبلغین راستین است. قرآن کریم این سیره را سنت پیامبران معرفى میکند و با تعبیر: «سنه الله فى الذین خلوا… اشعار میدارد که روش پیامبر (ص) نیز همین است.

افزون بر این، قرآن کریم، دعوت الى الله را بهترین گفتار، و داعیان الى الله را برترین امت و فلاح و رستگارى جامعه اسلامى را مرهون تلاش داعیان الى الله و دعوت به خیر و امر به معروف و نهى از منکر دانسته است . و از هدایت انسانها، به حیات بخشیدن و از گمراه کردن آنها به میراندن تعبیر کرده است . در همین راستا است که: پیامبر اکرم (ص) هدایت انسانى را برتر «از آن چه خورشید بر آن طلوع و غروب میکند. دانسته است. و على علیه السلام در تجلیل از مبلغان به دیدار آنان اظهار اشتیاق میکند؛ و در مقایسه دعوت و ارشاد مردم با سایر ارزشها آنها را چون دریاى پهناور در برابر آب دهان میداند.

و امام صادق علیه السلام وجود مبلغان راستین را مایه احیاى دین و آثار امامت و نبود آنان را سبب نابودى دین دانسته است. آیات و روایات در این زمینه فراوان است و آن چه آوردیم نمونه‏ اى بود اندک از آیات و روایاتى که در قرآن و متون روایى ما آورده شده است.

سپاه شهرستان کوهبنان ، سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را به یکا‌یک ملت ایران و به‌خصوص مبلغان عزیز در سراسر ایران اسلامی به ویژه شهرستان کوهبنان تبریک و تهنیت عرض نموده، عزت روزافزون اسلام و اعتلای مسلمانان را در اقصی نقاط جهان از خداوند منان مسئلت می‌دارد.»

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید