۱۶:۳۳:۱۳ - چهارشنبه ۳۰ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان:
بیانیه گام دوم انقلاب حرف حقی که باید بر آن تعقل کرد
حجت‌الاسلام مهدی فقیهی گفت: بایستی بر بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تعقل کنیم تا ببینم جایگاه ما در این مهم کجاست، در حالی که این بیانیه متعلق به تک تک افراد جامعه است که باید در این راستا ابلاغ رسالت کنند.

به گزارش کوهبنان امید ،  جلسه نشست ماهانه حلقه سرگروه های طرح صالحین شهرستان کوهبنان در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد .
در این نشست حجت الاسلام مهدی فقیهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان گفت بدترین جنبده ها کسانی هستند که حرف حق را می شنوند ولی تعقل نمی کنند در حالی که باید حرف حق را شنید ، گفت و روی آن تعقل کرد .

1578 328 222 1577 بیانیه گام دوم انقلاب  حرف حقی که باید بر آن تعقل کرد

وی خاطر نشان کرد بایستی روی بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تعقل کنیم تا ببینم جایگاه ما در این مهم کجاست در حالی که این بیانیه متعلق به تک تک افرادجامعه است که بایددر این راستا ابلاغ رسالت کنند.
حجت الاسلام فقیهی تاکید کرد انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره)توسط مردم به پیروزی رسید مردم حق انتخاب پیدا کردند استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی شعار ما شد .
وی خاطر کردشعار فوق گام اول انقلاب بودلذا امام به ملت ایران عزت و شرافت داد در بحث سیاست دگرگونی ایجاد شدو مشت محکمی در دهان استکبار زده شد .
مسئول دفتر نمایندگی ولی در سپاه کوهبنان تصریح نمود خون دل هاخورده شده و خون ها ریخته شده تا اسلام به دست ما رسیده لذا آیندگان پای سفره استقامت و عزت ملت ایران خواهند نشست.
وی افزود ما وارد مرحله گام دوم انقلاب شدیم که خودسازی ، جامعه سازی و تمدن سازی باید در راس امورات مان باشد تا زمینه برای استقرار حکومت عدالت گستر حضرت ولی عصر(عج) رقم بخورد.
انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید