۱۸:۳۲:۲۳ - یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در آزمون سراسری کنکور سال جاری
بیش از ۴۶۰ داوطلب کوهبنانی در پنج رشته شرکت خواهند نمود.
مجری برگزاری کنکور سراسری در کوهبنان گفت:  بیش از ۴۶۰ داوطلب شهرستان در رشته های  انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و زبان خارجی با هم به رقابت می پردازند.

به گزارش کوهبنان امید ، کمیسیون امور دانشجویی کوهبنان با موضوع برگزاری کنکور سراسری با حضور فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین دانشگاه ها و سایر اعضا دردفتر فرماندار شهرستان برگزار شد .

1578 328 222 1172 1577 بیش از ۴۶۰ داوطلب کوهبنانی در پنج رشته شرکت خواهند نمود.

در ابتدای این جلسه حسین سالاری فرماندار  کوهبنان گفت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در سال جاری دانشگاه پیام نور کوهبنان متولی برگزاری آزمون سراسری کنکور در شهرستان مشخص شده لذا تعامل ، همراهی و همکاری ادارات و نهادهای شهرستان در برگزاری این آزمون ضروری است .

وی تاکید کرد: خانوادها طی دوازده دوره تحصیلی سرمایه گذاری کردند تا در کنکور شاهد نتیجه  تلاش فرزندان خود باشند که این مهم با حساسیت و ظرافت خاصی پیگیری می شود .

سالاری ابرازداشت : باید فضای برگزار کنکور سراسری مناسب باشد و امکانات مورد نیاز فراهم شود تا آزمون در فضایی آرام و بدور از استرس برگزار شود .

وی ادامه داد : بحث امنیت فضای آزمون و ترافیک محور و اطراف محل برگزاری آزمون با مساعدت نیروی انتظامی و بسیج رقم خواهد خورد .

وی خاطر نشان کرد:  کنکور سال جاری در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری در دو شیفت صبح و عصر برگزار می شود .

فرماندار کوهبنان تصریح نمود : حضور مامورین برق ، استقرار آمبولانس هلال احمر ، حضور پرستار در محل برگزاری کنکور سراسری، استقرار ماشین آتش نشانی در محل برگزاری کنکور سراسری و….ضروری است .

در ادامه حمید هابطی رئیس دانشگاه پیام نور و مجری اصلی برگزاری کنکور سراسری در کوهبنان گفت:  بیش از ۴۶۰ داوطلب شهرستان در رشته های  انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و زبان خارجی با هم به رقابت می پردازند.

وی تاکید کرد:  طبق جدول زمان بندی در صبح پنج شنبه آزمون ویژه رشته انسانی و گروه ریاضی فنی  و در عصر پنج شنبه آزمون هنر برگزار خواهد شد و آزمون  تجربی صبح جمعه و زبان خارجه بعد عصر جمعه برگزار خواهد شد .

هابطی تاکید کرد:  متقاضیان کنکور سراسری جهت شرکت در آزمون با در دست داشتن کارت ورود به جلسه ، خودکار و مداد به واحد دانشگاه پیام نور کوهبنان واقع در بلوار امام رضا(ع) مراجعه کنند .

در ادامه سید محمد رضا حسینی‌مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت:  دانش آموزان کوهبنانی با زحمات فراوان به کنکور رسیدند باید شرایط برگزاری آزمون ایده آل باشد.

وی تاکید کرد:  دانش آموزان امسال بسیار تلاش کردند تا با آمادگی بیشتر در کنکور سراسری شرکت کنند باید تلاش شود شرایط فیزیکی فراهم گردد .

حسینی ادامه داد:  بابرگزاری کلاس های مشاوره و تست زنی تلاش شده تادانش آموزان کوهبنانی بتوانند در رشته های مورد نظر و دانشگاه های برتر پذیرش شوند.

وی خاطر نشان کرد:  طبق روال سالیان گذشته همکاران فرهنگی بعنوان عوامل اجرایی با مسئولین کنکور سراسری همکاری خواهند داشت.

انتهای پیام / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید