۲:۴۹:۲۱ - سه شنبه ۸ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیماران دیالیزی شهرستان کوهبنان را دریابید.
شنیدم دستگاه دیالیز و برخی از تجهیزات آن خریداری شده . از فرماندار محترم، نماینده محترم مجلس، مدیر محترم شبکه بهداشت شهرستان  مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان انتظار می رود این دغدغه  بیماران دیالیزی را واقعا در اولویت کار خود قرار دهید.. کوهبنان امید، یکی از مشکلات بیماران دیالیزی در کوهبنان نبود بخش دیالیز  است […]

شنیدم دستگاه دیالیز و برخی از تجهیزات آن خریداری شده . از فرماندار محترم، نماینده محترم مجلس، مدیر محترم شبکه بهداشت شهرستان  مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان انتظار می رود این دغدغه  بیماران دیالیزی را واقعا در اولویت کار خود قرار دهید..

5 222 1577 4 بیماران دیالیزی شهرستان کوهبنان را دریابید.

کوهبنان امید، یکی از مشکلات بیماران دیالیزی در کوهبنان نبود بخش دیالیز  است . که یکی  از همشهریان طی درخواستی در شبکه های اجتماعی از مسئولین محترم  با ذکر مشکلاتی که این بیماران در این زمینه دارند  خواستار راه اندازی  و درخواست کمک از خیران استان  کرمان در راه  اندازی  بخش دیالیز در کوهبنان نموده است .

ای که دستت می رسد کاری بکن                                                              پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار
امروز عصر با یکی از بیماران دیالیزی مواجه شدم بسیار متأثر شدم. بیماری به کنار، هفته ای ٣ تا ۴دفعه باید مسافت بین کوهبنان تا یکی از  شهرستانهای مجاور را با پرداخت هزینه سرسام آور ایاب ذهاب طی کنند و بعد از  بیش از ۴ ساعت زیر دستگاه دیالیز قرار گرفتن دوباره این مسیر را برگردند.

بدتر از همه اینکه بدلیل کثرت بیماران دیالیزی در شهرستانهای همجوار مخصوصا  زرند نوبت دهی به بیماران کوهبنانی با مشکل روبروست.
لازم به ذکر است که شهرستان کوهبنان دارای حدود ٧ الی ٨ بیمار دیالیزی است  که فعلا با شرایط بسیار سخت فاصله یکی از شهرستانهای بهاباد یزد، راور و یا  زرند را برای دیالیز طی می کنند.
شنیدم دستگاه دیالیز و برخی از تجهیزات آن خریداری شده . از فرماندار محترم، نماینده محترم مجلس، مدیر محترم شبکه بهداشت شهرستان  مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان انتظار می رود این دغدغه  بیماران دیالیزی را واقعا در اولویت کار خود قرار دهید.
انسان تا با این بیماری سخت دست و پنجه نرم نکند درد و رنج آنها را درک نمی کند.
به شکرانه سلامت خود و خانواده تان به داد این بیماران برسید. و راه اندازی  بخش دیالیز شهرستان کوهبنان را سرعت بخشید.
از خیران استان کرمان هم عاجزانه تقاضا دارم جهت تکمیل و راه اندازی بخش  دیالیز شهرستان کوهبنان که از باقیات و صالحات می باشد مساعدت نمایند

اجرکم عندالله

یکی از بیماران پیوندی که قبل از عمل پیوند کلیه در طول مدت ١۴ ماه ١٨۵ مرتبه  مسیر رفت و برگشت زرند و کوهبنان را جهت دیالیز طی کرده است.

انتهای پیام/شهروند کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید