۱۸:۴۰:۵۴ - یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان – تامین اجتماعی یکی از نهادهای خدمت رسان است
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا واحد دندان پزشکی مدتی نیمه فعال بود ولی از اول تیرماه فعالیت این واحد آغاز خواهد شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  رئیس درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان به اتفاق مسئول روابط عمومی این واحد درمانی با امام جمعه ، مسئولین دفتر ، ستاد و روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان دیدار کردند .
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام عباس جعفری گفت: با استقرار نظام اسلامی همواره تاکید حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بر خدمت رسانی به مردم خصوصا در مناطق دور افتاده بوده و هست.
وی خاطر نشان کرد: تامین اجتماعی یکی از نهادهای خدمت رسان است که همواره خدمات ارزشمندی را به تک‌تک افراد جامعه خصوصا کارگران و بازنشستگان ارائه می نماید.
امام جمعه کوهبنان خاطر نشان کرد: باتوجه به موقعیت خاص جغرافیایی کوهبنان و وجود معادن غنی ذغال سنگ قریب به اتفاق مردم شهرستان در کسوت کارگری در خدمت مقدم تولید در اعماق درونی زمین مشغول به فعالیت هستند.
وی تاکید کرد: جا دارد که خدمات ارائه شده به این قشر در شان آنان باشد لذا راه اندازی شیفت عصر درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان ، گسترش خدمات دندان پزشکی و آزمایشگاهی ، استقرار پزشک‌دوم ، استقرار نیروهای مورد نظر باید همواره مورد نظر مدیریت درمان تامین اجتماعی باشد.
در ادامه ابراهیم محمود زاده گفت: در حال حاضر نوبت دهی از طریق سیستم از روز قبل امکان پذیر است که این مهم نوبت دهی را راحت تر و از ازدحام مراجعین جلوگیری می کند .
وی تاکید کرد: با توجه به کارگری بودن منطقه و درخواست جهت بیمه شدن جدید کمیسیون پزشکی در کوهبنان تشکیل می شود و متقاضیان می توانند اموران پزشکی خود را در شهرستان انجام دهند.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان افزود: در داروخانه درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان تمام نسخه ها بصورت الکترونیکی است که این مهم خطای انسانی را صفر رسانده لذا دارویی اشتباهی داده نمی شود .
وی بیان داشت: اکثر داروها حتی برای بیماران دیابتی و فشارخون در درمانگاه تامین اجتماعی کوهبنان موجود است و بیماران به ندرت برای تهیه دارو به داروخانه بیرون مراجعه می کنند.
محمود زاده بیان داشت: واحد تزریقات و‌پانسمان خدمات لازم را به مراجعین ارائه می کنند و آزمایشگاه نیز با نیروی جایگزین فعال شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا واحد دندان پزشکی مدتی نیمه فعال بود ولی از اول تیرماه فعالیت این واحد آغاز خواهد شد.

انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید