۲:۱۹:۲۵ - سه شنبه ۲۱ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پی وقوع سیل های اخیر
تاکید امام جمعه و فرماندار کوهبنان در کمک رسانی مردم به سیل زدگان
امام جمعه و فرماندار کوهبنان : کمک های مالی خود به سیل زدگان را در دستور کار قرار بدهیم . مردم کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به ستادهای جمع آوری تقدیم کنند .

به گزارش کوهبنان امید  ، اولین نماز وحدت ادارات کوهبنان در سال جاری به میزبانی دفتر امام جمعه با حضور اعضای شورای اداری و تامین در محل نمازخانه حوزه شهری حضرت موسی بن جعفر (ع) شهرستان برگزار گردید .

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 تاکید امام جمعه و فرماندار  کوهبنان در کمک رسانی مردم به سیل زدگان

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت سال جاری به سال رونق اقتصادی مزین شده است در ماه شعبان قرار داریم ماهی شریف و ارزشمند که برکات فراوانی به همراه دارد.
وی ابراز داشت ماه شعبان ماه نبی مکرم اسلام(ص) است روزه در این ماه از ارزش خاصی برخوردار است چون روزی بندگان مومن در این ماه تقسیم می شود و شب زنده داری و احیا در شب نیمه شعبان سفارش شده است .
امام جمعه کوهبنان گفت بواسطه نیمه شعبان بسیاری از افراد غیر از مشرکین مورد رحمت و غفران الهی قرار می گیرند در ماه صدقه و استغفار قرار داریم بایستی از این ماه بیشترین بهره های معنوی را ببریم.
وی خاطر نشان کرد سیل روزهای گذشته رحمت و برکت بود که زمینه پرداخت صدقه را رقم زد لذا باید کمک های مالی خود به سیل زدگان را در دستور کار قرار بدهیم .
در ادامه حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت در سال جدید شاهد نزول برکات الهی بودیم اما برخی مردم در جای جای کشور دچار سیل زدگی شدند لذا کرمان بعنوان معین استان خوزستان تعیین شده است .
وی ابراز داشت چادر ،پتو و…. اقلام مورد نیاز مردم در مناطق سیل زده است البته سپاه پاسداران کرمان در راستای خدمت رسانی به مردم خوزستان در حال ماموریت است جا دارد که مردم کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به ستادهای جمع آوری تقدیم کنند .
سالاری افزود اصلاح رودخانه های سطح شهرستان در راستای جلوگیری از سیل و ورود آب باران به نقاط شهری در دستور کار قرار گرفت.
وی ابراز داشت در همین راستا بند سنگ سیمانی فیدکوئیه و طغرالجرد افتتاح شد و سد خاکی درب هود و…..به بهره برداری رسید تا شاهد افزایش آب های زیر زمینی باشیم .
فرماندار کوهبنان تاکید کرد احداث سیل بند شرقی در شهرستان ، بازگشایی رودخانه فصلی بخش طغرالجرد و…از دیگر اقدامات ستاد بحران شهرستان است.
وی بیان داشت سال جاری از سوی مقام معظم بعنوان سال رونق تولید مزین شده در حالی که دشمنان همچنان به خباثت ها و دشمنی ها دامن می زنند بایستی تلاش کنیم که شاهد اقتدار و افتخار بیشتر ایران اسلامی باشیم .
انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید