۱۸:۰۷:۱۲ - پنجشنبه ۲۰ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در جلسه انجمن کتابخانه ها و کمیته نهضت مطالعه مفید کوهبنان مطرح شد
تاکید فرماندار کوهبنان بر تسریع درعملیات احداث ساختمان کتابخانه عمومی کوهبنان
فرماندار کوهبنان خاطر نشان کرد از اعتبارات بحران مبلغی جهت احداث کتابخانه عمومی شهید اول و ارشاد اسلامی کوهبنان که در جریان زلزله دچار خسارت شده بود در نظر گرفته شده است که امیدواریم هر چه سریعتر عملیات ساخت و ساز این فضا آغاز شود . 

به گزارش کوهبنان امید ،   حسین سالاری فرماندار کوهبنان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت در زلزله سال ۹۶ ساختمان مشترک ارشاد و کتابخانه عمومی شهر کوهبنان دچار خسارت شد در حالی که پیشنهاد شده طبقه اول تخریب و طبقه پایین ساختمان فعلی جهت استفاده ارشاد حفظ شود .

328 222 1577 تاکید فرماندار کوهبنان بر تسریع درعملیات  احداث  ساختمان کتابخانه عمومی کوهبنان

وی خاطر نشان کرد از اعتبارات بحران مبلغی جهت احداث کتابخانه عمومی شهید اول و ارشاد اسلامی کوهبنان که در جریان زلزله دچار خسارت شده بود در نظر گرفته شده است که امیدواریم هر چه سریعتر عملیات ساخت و ساز این فضا آغاز شود .

در ادامه خلیل الله باقی زاده رئیس اداره امور کتابخانه های عمومی کوهبنان گفت کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان در راستای مسابقات کتابخوانی و ترویج فرهنگ کتاب خوانی با جدیت فعالیت خود را ادامه می دهد .

وی خاطر نشان کرد بحث پویش بهار مهربانی در کتابخانه عمومی کوهبنان اجرایی شد  در حالی که بیش از ۱۰۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی سال گذشته کوهبنان شرکت کردند و سه نفر بعنوان برتر انتخاب شدند.

باقی زاده افزود احداث کتابخانه بخش طغرالجرد در دستور کار قرار دارد در حالی که کتابخانه ها به باشگاه های فرهنگی مبدل می شوند تا در راستای پویایی این نهاد موثر باشند .

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی کوهبنان گفت ما یک باب کتابخانه مشارکتی در امام زاده بی بی عصمت داریم که از سال ۹۰ با مشارکت اداره اوقاف راه اندازی شده که جا دارد روزانه چند ساعت ارائه خدمات داشته باشد .

وی تصریح نمود کتابداران نقش محوری در کتابخانه ها و ترویج فرهنگ مطالعه دارند در ماه مبارک رمضان فرصت برای مطالعه و انس با کتاب بیشتر فراهم است که مسابقه کتابخوانی از کتاب یادت باشد از زندگی شهید مدافع حرم دهه هفتادی برگزار خواهد شد .

باقی زاده افزود در سال جاری جشنواره کتابخوانی رضوی هم که به سبک زندگی رضوی می پردازد در شهرستان برگزار خواهد شد .

در پایان نسیبه خالداری مسئول کتابخانه عمومی کوهبنان گفت برگزاری جام باشگاه ها جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین دانش آموزان کوهبنان بسیار موثر بوده در حالی که دانش آموزان جهت مطالعه با مشکلاتی مواجه هستند .

وی خاطر نشان کرد باید مواظب باشیم که فرهنگ غربی در جامعه ساری نشود لذا استفاده از کتب نویسندگان مشهور ولی متعهد مد نظر قرار گرفته که درصدد هستیم بخش ویژه کتب مربوط به شهدای مدافع حرم هم در کتابخانه مرکز شهرستان راه اندازی شود .

ایشان ابراز داشت یکی از راه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزاری مسابقه است که در این راستا کتاب یادت نرود برای مسابقه کتابخوانی سال جاری در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش جلسه انجمن کتابخانه ها و کمیته نهضت مطالعه مفید کوهبنان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید .

انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید