۱۸:۵۵:۴۱ - سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاد حوزه و دانشگاه
تربیت وابسته به مساله اقتصاد است -هجمه دشمنان  برای ضربه زدن به مسائل اقتصاد و تربیت در حال گسترش است
حجت الاسلام فرهاد حسن زاده از اساتید حوزه و دانشگاه شهر قم در جمع معاونین و مربیان پرورشی ،مشاورین مدارس کوهبنان گفت تربیت وابسته به مساله اقتصاد است به گونه ای که هجمه دشمنان روز به روز برای ضربه زدن به مسائل اقتصاد و تربیت در حال گسترش است .

 به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام فرهاد حسن زاده از اساتید حوزه و دانشگاه شهر قم در جمع معاونین و مربیان پرورشی ،مشاورین مدارس کوهبنان گفت تربیت وابسته به مساله اقتصاد است به گونه ای که هجمه دشمنان روز به روز برای ضربه زدن به مسائل اقتصاد و تربیت در حال گسترش است .

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 تربیت وابسته به مساله اقتصاد است  هجمه دشمنان  برای ضربه زدن به مسائل اقتصاد و تربیت در حال گسترش است

وی خاطر نشان کرد دشمن در مرحله اول تلاش کرد خانواده های گسترده را کاهش دهد و جای آن را خانواده هسته ای بگیرد لذا شعار جمعیت کمتر را مطرح کرد .

ایشان بیان داشت دشمنان در موج بعدی تصمیم گرفتند ازدواج سفید را گسترش دهند و پس لز آن ازدواج همجنس گرا را ترویج دادند که در برخی کشورها موفق شدند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت فمنسیم در صدد است تا پایه و اساس خانواده را متزلزل کند تا در سال ۲۰۲۰ چیزی بعنوان خانواده وجود نداشته باشد چون درونی ترین ساختار خانواده ها هستند .

وی تاکید کرد در حال جنگ نرم هستیم که تنگه این جنگ خانواده ها هستند در حالی که دشمنان بر گسترش مواد مخدر و شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی مبادرت دارند تا دل زدگی بوجود آورند تا اعضای خانواده با هم کاری نداشته باشند.

ایشان ابراز داشت جنگ نرم بسیار سخت،سنگین و پیچده است لذا باید در حد توان مقابله کنیم در راستای افزایش علم و آگاهی و بروز کردن آن  اقدام نماییم و مهارت نقد را در خود و دانش آموزان تقویت کنیم .

حجت الاسلام حسن زاده افزود بایستی قدرت و جرات نه گفتن و نه شنیدن را در فرزندان خود تقویت کنیم و اعتماد به نفس را در فرزندان خود افزایش دهیم .

وی ادامه داد آموزش عزت نفس ، تقویت امور معنوی ،گسترش تفاهم در بین اعضای خانواده، اهداف تولید فیلم ها ،استفاده درست از فرصت ها ،سامان دهی به ابزاری همچون موبایل و… بایستی همواره مد نظر باشد .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید