۱۶:۴۴:۴۷ - شنبه ۱ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
ترویج آزادی وارداتی؛ از دستور کارهای دشمن علیه اسلام
امام جمعه کوهبنان اظهار کرد: دشمنان در مقابل ما با صرف هزینه‌های فراوان فعال هستند و در فضای مجازی اقداماتی علیه اسلام و ما در دستور کار دارند؛ از جمله ترویج آزادی وارداتی، سبک زندگی غربی، تفکر تفرقه‌انگیزی و ایجاد ناامنی که البته هرگز موفق نخواهند شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری و با حضور جمعی از مسوولان ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان(عج ) شهرستان برگزار گردید .

1578 222 1577 ترویج آزادی وارداتی؛ از دستور کارهای دشمن علیه اسلامامام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت شب آخر آذرماه و شب یلدا را در پیش داریم در حالی که شب یلدا طولانی ترین شب سال است در سنت ما این شب در حقیقت شب همبستگی ،دوستی ،صله رحم و با هم بودن است .
خطیب جمعه کوهبنان خاطر نشان کرد گذشتگان برای این شب ارزش قائل بودند تا ارزش های اخلاقی رشد کند گرچه برخی افراد ناسپاس ممکن است این سنت را زیر سوال ببرند .
وی ابراز داشت در این شب باید به فکر نیازمندان باشیم فامیل ها با هم رفت و آمد کنند البته سالگرد زلزله هم هست که باعث تخریب منازل و گرفتاری ظاهری شد اما به جان کسی ضربه ای نخورد .
حجت الاسلام جعفری تصریح نمود باید همگان تلاش کنند تا منازل مقاوم سازی شوند گرچه سخت تر از زلزله گرانی ها بود ولی خدمات ارزشمندی انجام شد میلیاردها تومان تسهیلات توسط دولت پرداخت شد خدمات شبانه روزی نهادها و ادارات را شاهد بودیم گروه های جهادی و بسیجیان آمدند و خدماتی کردند خیرها و موسساتی خارج از شهرستان هم آمدند و خدماتی به مردم داشتند.
وی ابراز داشت سالی پس از خیرات را سپری کردیم و شاهد ساخت و ساز در شهرستان هستیم مردم باید وام ها را مدیریت کنند تا منازلی مقاوم بسازیم پس از زلزله حتی افراد پیر هم منازل مقاوم ساختند و امید به زندگی در آنان رشد کرد .
امام جمعه کوهبنان افزود شعار سال حمایت از کالای ایرانی بود که مقام معظم رهبری این مهم را بر دوش مردم و مسوولان گذاشتند باید نسبت به کالای داخلی رغبت مان را تقویت کنیم حمایت از کار و کالای داخلی را مد نظر داشته باشیم .
وی تاکید کرد دشمنان هرگز دست از دشمنی بر نداشتند و نخواهند داشت ماخواستیم در کشورمان اسلام ناب محمدی اجرایی شود لذا دشمنان در مقابل ما با صرف هزینه های فراوان فعال هستند لذا در فضای مجازی اقداماتی علیه اسلام و ما در دستور کار دارند .
وی خاطر نشان کرد دشمنان جنگ روانی و تهدیدها را اعمال می کنند ترویج آزادی وارداتی و سبک زندگی غربی،تفکر تفرقه انگیزی،ایجاد ناامنی را در دستور کار دارند که هرگز موفق نخواهند شد .
خطیب جمعه کوهبنان گفت سوم دی روز ثبت احوال است که حدود صد سال پیش این اداره راه اندازی شده است .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید