۱۷:۴۶:۱۲ - شنبه ۸ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با هدف جلو گیری از تخلفات واحدهای صنفی
تشدید طرح بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان کوهبنان
مهندس محسن ایزدی معاون عمرانی فرماندار کوهبنان : این طرح با هدف جلو گیری از تخلفات واحدهای صنفی و برخورد با گرانفروشی، کم فروشی،عدم درج قیمت و صدور فاکتور اجرایی شده است.

به گزارش کوهبنان امید ،  مهندس  محسن ایزدی در حاشیه این بازدید در  گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری  افزود :  این طرح با هدف جلو گیری از تخلفات واحدهای صنفی و برخورد با گرانفروشی، کم فروشی،عدم درج قیمت و صدور فاکتور اجرایی شده است.

1578 328 222 1577 تشدید طرح بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان کوهبنان

وی اضافه کرد: در اجرای این طرح تیم های ثابت و سیار به صورت تمام وقت همراه با بازرسان اتحادیه های مربوطه برنحوه ارایه خدمات، قیمت گذاری کالاها و کیفیت کالاها به صورت تخصصی نظارت می کنند.
وی خاطرنشان کرد  در این طرح  چندین واحد صنفی متخلف شناسایی شده و پرونده آن ها به تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد.
وی افزود : در این مدت بیشترین تخلفات مربوط به میوه و تره بار و اقلام خوراکی (سوپر مارکتی)  و همچنین گرانفروشی و عدم درج قیمت بوده است .
مهدی فارسی رئیس اتاق اصناف شهرستان کوهبنان نیز یادآور شد مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند گزارش های خود را از طریق سامانه ۱۲۴ برای رسیدگی به اداره صنعت ،معدن وتجارت کوهبنان ارائه دهند.

1578 328 222 1577 تشدید طرح بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان کوهبنان

 1578 328 222 1577 تشدید طرح بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان کوهبنان

انتهای پیام /

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید