۱۸:۵۷:۰۷ - سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باتوجه به افزایش بیماران کرونایی در سطح شهرستان کوهبنان
تشدید گشت های مشترک بازرسی از اصناف شهرستان
باتوجه به افزایش بیماران کرونایی در سطح شهرستان کوهبنان و نظر به مصوبه ستاد کرونای شهرستان گشتهای مشترک بازرسی از صنوف، کسبه و اماکن اداری و دولتی و ورزشی فعال تر میشوند. ظهر امروز با حضور معاون فرماندار، نمایندگان انتظامی، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف شهرستان از برخی اماکن فوق الذکر بازدید و قوانین و پروتکل های بهداشتی تذکر داده شد.

 

به گزارش کوهبنان امید :باتوجه به افزایش بیماران کرونایی در سطح شهرستان کوهبنان و نظر به مصوبه ستاد کرونای شهرستان گشتهای مشترک بازرسی از صنوف، کسبه و اماکن اداری و دولتی و ورزشی فعال تر میشوند.
ظهر امروز با حضور معاون فرماندار، نمایندگان انتظامی، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف شهرستان از برخی اماکن فوق الذکر بازدید و قوانین و پروتکل های بهداشتی تذکر داده شد.
معاون فرماندار در حاشیه این بازدید گفت: مردم بایستی مراقبتهای بهداشتی خود را افزایش داده و با این بیماری بصورت کاملا علمی برخورد نمایند.
وی تاکید کرد:آنچه امروز متخصصان بهداشت و درمان کشور بیشتر تاکید دارند استفاده از ماسک و دستکش در مکانهای شلوغ و شستشو و ضدعفونی مداوم دستها میباشد.
وی با اشاره به اقدامات قابل تقدیر اصناف و کسبه در رعایت پروتکل های بهداشتی در موج اول بیماری کرونا در شهرستان خواستار همکاری بیشتر این قشر جامعه در رابطه با کاهش انتشار این ویروس در موج دوم آن گردید.
همچنین نمایندگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز با تذکر پروتکل های بهداشتی به صنوف ، بسیاری از موارد را گوشزد و از اهالی محترم درخواست کردند که در موارد غیرضروری از خانه خارج نشوند و درصورت حضور در اماکن و خریدها و ترددهای خود رعایت کامل نکات بهداشتی را معمول دارند.
یادآور میشود نقش مردم در کاهش انتشار این ویروس بسیار مهم و بسزا خواهد بود پس همشهریان عزیز لازم است حساسیت موضوع را در امورات روزانه خود بیشتر کرده تا از افزایش افراد کرونایی در شهرستان جلوگیری و زنجیره مربوطه قطع گردد.
احسان محمدی کوهبنانی

بر چسب ها: ,
تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید