۱۷:۰۱:۲۳ - دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان
تشریح برنامه ها و عملکرد شبکه بهداشت  شهرستان کوهبنان
دکتر محمد فصیحی هرندی رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان در گقتگو با خبر نگار این پایگاه خبری برنامه های شبکه بهداشت  شهرستان را تشریح نمود و به خدمات گسترده و ارزشمند انقلاب اسلامی در این عرصه اشاره کرد . 

به گزارش کوهبنان امید ،  در آستانه جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دکتر محمد فصیحی هرندی رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان در گقتگو با خبر نگار این پایگاه خبری برنامه های شبکه بهداشت  شهرستان را تشریح نمود و به خدمات گسترده و ارزشمند انقلاب اسلامی در این عرصه اشاره کرد .

328 222 1172 1577 تشریح برنامه ها و عملکرد  شبکه بهداشت  شهرستان کوهبنان

وی ابراز داشت بهداشت ودرمان شهرستان کوهبنان قبل از انقلاب فقط دارای یک درمانگاه بود وآن هم هفته ای دو روز از کرمان یک پزشک در منطقه حضور داشت و به صورت سیار بیماران را ویزیت می کرد .

رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان تاکید کرد به برکت انقلاب اسلامی بهداشت ودرمان طی سالیان گذشته بطور چشمگیری متحول شد ودر همان سال های اول انقلاب دو مرکز درمانی در شهر کوهبنان و دهستان ده علی راه اندازی شد.

 وی خاطر نشان کرد در  سال ۱۳۸۴ به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی کوهبنان از بخش به شهرستان ارتقا پیدا کرد لذا در حال حاضر شاهد پیشرفت وارتقا روز افزون برنامه های بهداشت ودرمان هستیم.

 فصیحی هرندی تصریح نمود در دو سال اخیر از برکات نظام  مقدس جمهوری اسلامی بیمارستان ۳۲ تخت خوابی افتتاح شد که با این حرکت بخش عظیمی از مشکلات مردم شهرستان مرتفع گردید .

 وی ابراز داشت متعاقب آن بخش دیالیز با چهاردستگاه افتتاح شد وبیماران دیالیزی که مجبور بودند هر دو یا سه روز یکبار فاصله ۹۰ کیلومتری زرند را طی کنند وبا نشستن ۳تا ۴ ساعت در صف انتظار دیالیز شوند وبا همان حال بد مجددا این فاصله را طی کنند تا به منزل برسند که افتتاح این مرکز کمک خیلی بزرگی به این بیماران است.

ایشان افزود در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شاهد راه اندازی طرح های دیگری از جمله افتتاح وراه اندازی خانه بهداشت در دهستان زلزله زده جور با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و یک صد و شصت میلیون ریال هستیم .

 رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهبنان ادامه داد افتتاح دو باب منزل پزشک ویژه پزشکان متخصص با اعتبار دومیلیارد و شش صد میلیون ریال از دیگر طرح هایی است که در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید .

وی از  راه اندازی واحد دندانپزشکی بیمارستان افضل الدین ابو حامد کوهبنانی با اعتبار یک میلیارد ریال خبر داد و افزود امروز مردم شاهد حضور و استقرار پزشکان متخصص در شهرستان هستند که این مهم در کاهش هزینه و وقت نقش مهمی برای مردم شهرستان دارد .

ایشان از ساخت چندین مرکز و خانه  بهداشت در شهرستان و راه اندازی اورژانس ۱۱۵در دهستان خرمدشت خبر داد و افزود مردم همواره باید قدر دان خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند .

انتهای پیام  / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید