۱۲:۵۴:۴۱ - جمعه ۶ مرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تنها راه نجات کشور عملی نمودن اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش کوهبنان امید ، نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه و با حضور جمع کثیری از مسئولین و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد حضرت امام رحمت الله علیه برگزار گردید.     امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت:در […]

به گزارش کوهبنان امید ، نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه و با حضور جمع کثیری از مسئولین و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد حضرت امام رحمت الله علیه برگزار گردید.

 

222 1577 تنها راه نجات کشور عملی نمودن اقتصاد مقاومتی است.

 

امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت:در مرداد سال ۵۸ به حکم حضرت امام خمینی رحمت الله علیه حضرت ایت الله طالقانی بعنوان اولین امام جمعه تهران منصوب شد و امروز در نه صد شهر نماز جمعه برگزار می شود شبکه ای که سالم ترین و مستقل ترین نهاد است که کم هزینه اما پرکار هست و به هیچ جناحی وابسته نیست همه جناح ها می خواهند به این نهاد وابسته باشند که بیشترین خدمات را داشته است.
وی بیان داشت: اعضای ستاد نماز جمعه از تودهای مردمی هستتد که خدمات خوبی ارائه می کنند و بدون چشم داشت مالی خدمت رسانی دارند.
حجت الاسلام جعفری تاکید کرد:نماز جمعه منتسب به هیچ دولت و مجلسی نیست بلکه منتسب به ولایت و رهبری است و همواره در خدمت امام مسلمین است .
وی تصریح نمود:ششم مرداد روز ملی مهارت است از جمله سفارشات اسلام و پیامبر اکرم ص بهره مندی مومن از مهارت است برخی مهارت ها از جمله نظامی را همه باید بدانند .
خطیب جمعه کوهبنان ابراز داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور ماست که از ارکان ان اموزش مهارت هاست قدرت ها از راه اقتصادی به دنبال تضعیف ما و ضربه زدن هستند پس باید اقتصاد بومی را رواج دهیم و روی پای خودمان بایستیم .
وی خاطر نشان کرد:برخی جاها که بدست سرمایه گذاران بی فکر بوده پیشرفت نداشتیم البته باید سرمایه گذاران واقعی حمایت شوند و جلوی سو استفاده گرفته شود.
امام جمعه کوهبنان ادامه داد:باید جوانان و نوجوانان در کنار اموزش در مدارس حرفه ای یاد بگیرند و در صنایع و تولید حرکت انقلابی شود نواقع مرتفع گردد و تولیدات با کیفیت وارد بازار شود.
وی بیان داشت :پنجم ذی القعده روز تکریم از بقاع متبرکه است که وجود چهار امام زاده و حرم مطهر شهدای گمنام که از صدها سال قبل برای احیا اسلام ناب محمدی به این جاها امدند باید به بهترین نحو تجلیل شوند .
حجت الاسلام جعفری تاکید کرد:باید خادمین افتخاری وارد عرصه شوند تا گرد و غبار را از بقاع متبرکه بزدایند با توجه به اینکه زائرین فراوانی واردشهرستان می شوند باید کمک شود تا رضایت مندی افزایش یابد.
وی یاداور شد:مراسم استقبال از خدام روز دوشنبه است کسانی که پیام امام رئوف را در بین مردم منتشر می کنند .
ایشان گفت :سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری در یازدهم مرداد ماه هست جمعی از روحانیون بیدار بدنبال اجرای احکام اسلامی بودند در انقلاب مشروطه علما دنبال بودند مشروطه باید مشروعه باشد لذا جریان روحانیت ستیزی توسط بیگانگان راه اندازی شد که جریانی استعماری است چون انان از روحانیت سیلی خوردند که در جریان قرارداد تنباکو قدرت مرجعیت و فتوا را شاهد بودیم.
خطیب جمعه کوهبنان بیان داشت : انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام استکبار را کنار زد لذا دشمن از روحانیت سیلی خورد انان بدنبال این هستند که علما نباشند تا هر کار خواستند بکنند اما روحانیت اصیل و بصیر در مقابل دشمنان ایستاده اند.
وی خاطر نشان کرد :حمایت از مردم فلسطین را داریم که با جان و دل از قبله اول مسلمانان دفاع می کنند در حالی که دشمن بدنبال یهودی سازی منطقه است در کشور میانمار درصدد قتل و عام مردم هستند که باید از مردم مظلوم که با حضور خود در مقابل دشمن ایستادند حمایت کنیم .
وی به شکست دشمن از حزب الله و نوکران استکبار جهانی و بیگانه از جمله ال سعود اشاره کرد و افزوددوازدهم مرداد سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است که به دستور حضرت امام این شورا شکل گرفت و همه فعالیت ها مدون شد.

لازم به ذکر است که مسئولین کوهبنان و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در کنار فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان پس از اقامه نماز جمعه با شرکت گسترده در مراسم راهپیمایی با فریادهای الله اکبر ،مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و…بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی و نوکران انان به نمایش گذاشتند و بر حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین در پرتو منویات مقام معظم رهبری تاکید کردند.
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی