۱۸:۱۶:۴۹ - سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع بیش از ۵۰ هزار ماسک در کوهبنان
سرهنگ ابراهیمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی کوهبنان گفت : با فعالیت سه کارگاه تولیدی ماسک در مرکز شهرستان و دو کارگاه تولید ماسک در بخش طغرالجرد بیش از ۵۰ هزار ماسک در بین مردم ، ادارات ، بیمارستان و‌مراکز درمانی توزیع شده است .

به گزارش کوهبنان امید ،  نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی کوهبنان در سال جاری با حضور امام جمعه ، فرماندار، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره فرهنگ‌ و ارشاد کوهبنان و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام عباس جعفری گفت : کرونا نوعی بیماری فراگیر و با سطح گستردگی فراوان است در کشورهای استکباری که خود را در صدر قدرت می دیدند ورود پیدا کرد و مشکلاتی بوجود آورد چون آنان هم آمادگی نداشتند.
وی خاطر نشان کرد : برای دفع و رفع این بیماری همکاری عمومی ضروری است لذا حضور کمتر در اجتماعات و رعایت اصول بهداشتی راه مقابله با این بیماری است .
امام جمعه کوهبنان بیان داشت : جا دارد از پزشکان و پرسنل بهداشت و درمان تقدیر شود البته کرونا بر اقتصاد و درآمد مردم هم اثر گذار بود که طرح مواسات و همدلی مومنانه با حضور مومنین و متدینین به صورت گسترده برگزار شد و کمک های خوبی صورت گرفت.
وی تاکید کرد: توزیع سبد های کالا در قالب کمک های مومنانه از ابتدای این بیماری آغاز شد و همچنان ادامه دارد البته این مهم با رهنمودهای مقام معظم رهبری سرعت بیشتری به خود گرفت.
حجت الاسلام جعفری افزود: در دوران کرونا مواسات معنوی هم در جامعه رونق خاصی پیدا کرد که شاهد برگزاری جلسات قران ، دعا و…در فضای مجازی بودیم و هستیم .
در ادامه حسین سالاری گفت: طرح موسات و کمک مومنانه به محوریت امام جمعه شهرستان با همکاری مجموعه اداری کوهبنان انجام شد و توزیع بسته هایی توسط دفتر امام جمعه ، سپاه پاسداران و کمیته امداد صورت گرفت و توزیع سبدها همچنان در حال انجام هست.
وی تاکید کرد: با تعامل و همکاری مردم و دستگاه های اجرایی شاهد سلامتی شهرستان هستیم‌ در حالی که معلوم نیست بیماری کرونا تا کی باشد و رفتارهای این بیماری متغیر است .
فرماندار کوهبنان ابراز داشت: همچنان باید حساسیت ها در برابر کرونا وجود داشته باشد و رعایت اصول بهداشتی در صدر فعالیت های روزانه قرار گیرد تا بیماری کنترل شود.
وی تاکید کرد: منویات مقام معظم رهبری باعث شد که پروتکل های بهداشتی بیشتر و بهتر رعایت شود چون در جنگ اقتصادی قرار داریم باید فعالیت های اقتصادی با رعایت کامل پروتکل ها صورت پذیرد.
سالاری خاطر نشان کرد: اگر فردی اصول بهداشتی را رعایت نکند می تواند یک شهر و منطقه را به مخاطره بیندازد پس همگان باید به اصول بهداشتی عنایت ویژه ای داشته باشند.
وی تصریح کرد: مردم نباید تصور کنند که کرونا تمام شده بلکه همچنان باید رعایت اصول بهداشتی را مد نظر قرار دهند در حالی که شهرستان های مجاور کوهبنان درگیر این بیماری هستند.
در ادامه روح الله ابراهیمی گفت: در رزمایش مومنانه در چندین مرحله توزیع سبدکالا بین کسبه و نیازمندان شهرستان صورت گرفت و این مهم همچنان ادامه دارد.
وی تاکید کرد: با توجه به بیماری کرونا شاهد کاهش بانک خون هستیم که جا دارد رزمایش مومنانه در این بخش هم صورت پذیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان تصریح نمود: به همین مناسبت در هفته اول تیرماه خون گیری در شهرستان انجام خواهد شد که همگان باید مشارکت خوبی داشته باشند.
وی از مسئولین اجرایی شهرستان ، نیروهای نظامی و انتظامی و کادر درمان شهرستان که در دوران بیماری کرونا خدمات ارزنده ای داشتند تقدیر نمود و افزود باید به صورت ویژه از کادر بهداشت و درمان شهرستان تقدیر شود .
ابراهیمی ابراز داشت: از ابتدای ورود ویروس کرونا در کشور به همت بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی پست های سلامت و تب سنجی در ورودهای شهرستان برقرار گردید.
وی ادامه داد: تا امروز با فعالیت سه کارگاه تولیدی ماسک در مرکز شهرستان و دو کارگاه تولید ماسک در بخش طغرالجرد بیش از ۵۰ هزار ماسک در بین مردم ، ادارات ، بیمارستان و‌مراکز درمانی توزیع شده است .
انتهای پیام / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید