۱۸:۰۱:۱۷ - چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توصیه شهدا همواره بر رعایت حجاب و عفاف است
به گزارش کوهبنان امید ، همایش حجاب و عفاف بانوان کوهبنانی به همت حوزه بسیج خواهران کوثر،دفتر امام جمعه ،اداره اوقاف و امور خیریه .امور بانوان فرمانداری با حوزه جمعی از مسئولین شهرستان و جمع کثیری از بانوان بسیجی کوهبنان برگزار گردید ضمن این که این همایش با پیاده روی بانوان از میدان طالقانی و […]

به گزارش کوهبنان امید ، همایش حجاب و عفاف بانوان کوهبنانی به همت حوزه بسیج خواهران کوثر،دفتر امام جمعه ،اداره اوقاف و امور خیریه .امور بانوان فرمانداری با حوزه جمعی از مسئولین شهرستان و جمع کثیری از بانوان بسیجی کوهبنان برگزار گردید ضمن این که این همایش با پیاده روی بانوان از میدان طالقانی و طی کردن بلوار عصمتیه همراه بود .

 

328 364 222 1577 توصیه شهدا همواره بر رعایت حجاب و عفاف است

 

لازم به ذکر است این مراسم با حرکات ورزشی جودو کاران و تکواندو کاران شهرستان ،اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ،معرفی چندین کتاب در مورد حجاب و عفاف توسط بانوان عضو کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان همراه بود .
در این مراسم محمد رضا فرماندار کوهبنان گفت:اسلام همواره بر حجاب تاکید فراوان دارد و انقلاب اسلامی در حقیقت به زنان با حجاب و عفاف ارزش و اعتبار ویژه ای بخشید و به انان عزت داد.
وی ادامه داد:زینت در قالب حجاب ارزش و اعتبار خود را دارد مسئله مهمی که در قران و احادیث به ان اشاره شده لذا جا دارد در کنار حجاب به مسئله عفاف هم اهمیت بدهیم .
فرماندار کوهبنان تاکید کرد:جای بسی افتخار است که بانوان در کوهبنان حجاب کامل و مطلق را دارند و بانوان کوهبنانی همواره دستورات دینی و اسلامی را سرلوحه امورات خویش قرار می دهند چون الگویی همچون حضرت زهرا س دارند.
وی ابراز داشت:در وصیت اکثر شهدا به دفاع از ولایت و رهبری و رعایت و حجاب تاکید شده است پس جا دارد که همواره وصیت نامه شهدا را مورد مطالعه قرار دهیم و خواسته انان را جامه عمل بپوشانیم.
مهدلو تصریح نمود:متاسفانه امروز شاهدیم که تروریست ها برای ضربه زدن به سایر افراد جامعه در صددند تا از حجاب برای ضربه زدن به دیگران بهره ببرند.
وی خاطر نشان کرد:حضرت امام ره و مقام معظم رهبری همواره بر رعایت حجاب و عفاف تاکید دارند چرا که زینت زنان است لذا باید بانوان در کنار رعایت حجاب واجبات شرعی خود را انجام دهند .
فرماندار کوهبنان بیان داشت:دشمن که همواره از حجاب زنان در ترس و وحشت هست تلاش می کند تا این امر مهم را کم کم و در گذر زمان کم رنگ کند مواظب باشیم که دشمن نتواند حجاب اسلامی و ایرانی را از ما بگیرد.
وی ادامه داد:زنان ایران اسلامی همواره در عرصه های مختلف افتخاراتی برای کشور کسب کردند این در حالی است که انان حاضر نشدند حتی در عرصه های ورزشی پوشش اصیل و حجاب خود را کنار بگذارند.
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی