۲:۱۶:۰۵ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین جزئیات ثبت‌نام داوطلبان مجلس در کرمان
 ثبت‌نام ۲۰ نفر از داوطلبان قطعی شد‌
معاون سیاسی استاندار کرمان با بیان اینکه تا پایان وقت امروز ثبت‌نام ۲۰ نفر در سطح استان به‌عنوان کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قطعی شده است اظهار داشت: از این تعداد ۱۶ نفر مرد و ۴ نفر زن هستند.

به گزارش کوهبنان امید ،  محمدصادق بصیری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان وقت امروز ثبت‌نام ۲۰ نفر در سطح استان به‌عنوان کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قطعی شده است اظهار داشت: از این تعداد ۱۶ نفر مرد و ۴ نفر زن هستند.

وی با عنوان اینکه در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام ۹ نفر از داوطلبان قطعی شده که سه نفر زن و شش نفر مرد هستند گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۴ نفر ثبت‌نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر سه نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد یک نفر زن است افزود: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد دو نفر مرد ثبت‌نام کردند.

وی تعداد ثبت‌نام شدگان در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان را یک نفر عنوان کرد و گفت: در حوزه انتخابیه شهربابک نیز یک نفر ثبت‌نام کردند و در حوزه‌های انتخابیه بافت، کهنوج و بم تعدادی برای ثبت‌نام مراجعه کردند اما ثبت‌نام آنها قطعی نشده است.

علی بابایی فرماندار کرمان با عنوان اینکه ۱۰ نفر در روز نخست ثبت‌نام از کاندیداهای مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام کردند اظهار داشت: از این تعداد سه نفر زن و ۷ نفر مرد هستند که ثبت‌نام یکی از آقایان مراجعه کننده تکمیل نیست و ثبت‌نام قطعی نشده است.

به گزارش تسنیم تاکنون هیچ یک از نماینده‌های قبلی مردم در مجلس شورای اسلامی هنوز در این دوره ثبت‌نام نکردند و در افراد ثبت‌نامی چهره هیچ یک از شخصیت‌های سیاسی استان نیست و همه از مردم عادی هستند.

انتهای پیام -تسنیم

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید