۱۷:۳۰:۵۵ - شنبه ۱۵ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در سال ۹۷
ثبت ۱۱ مورد وقف در کوهبنان
سرپرست اداره اوقاف شهرستان کوهبنان گفت: در سال گذشته ۱۱ مورد وقف در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و منفعتی در این شهرستان محقق شد.

به گزارش کوهبنان امید ،   به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حسن جعفری، سرپرست اداره اوقاف کوهبنان، دیروز جمعه، ۱۳ اردیبهشت درباره موقوفات ثبت شده سال گذشته این شهرستان گفت: به همت واقفین خیراندیش در سال گذشته تعداد ۱۱ مورد وقف در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و منفعتی در این شهرستان محقق شد.

328 222 1172 1577 ثبت ۱۱ مورد وقف در کوهبنان

وی افزود: یکی از ماهیت‌ها و کارکردهای مهم وقف در حوزه رفع نیازهای اجتماعی می‌باشد که با تبلیغات اثر گذار این سنت حسنه و هدایت نیات خیران به سمت مسائل روز جامعه، بیشتر نیات موقوفات ثبت شده سال گذشته با هدف کمک به تأمین هزینه‌های درمانی نیازمندان، کمک مساعدت فقراء و توجه به مشکلات زوج های نیازمند شهرستان معطوف شد .
جعفری یکی ازمهمترین موقوفات ثبت شده سال گذشته را وقف ملکی در شهر یزد برای نیازمندان و زوج‌های جوان شهرستان ذکر کرد و گفت: منزل مسکونی به مساحت ۱۱۰ متر مربع توسط زوج جوان گمنام با نیت کمک به فقرا، زوج‌های جوان و بیماران نیازمند کوهبنانی وقف شد.
وی با اشاره به ثبت اولین وقف سال جدید این شهرستان یادآورشد: توسط خیران نیکوکارطی اقدام مشارکتی یک باب منزل مسکونی در روستای جور خریداری و به منظور توسعه مسجد روستا به عنوان تکیه وقف شد.
انتهای پیام

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید