۱:۴۹:۳۰ - سه شنبه ۳۰ خرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن گلریزان در کوهبنان برگزار شد
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با ماه مبارک رمضان مراسم جشن گلریزان با حضور فرماندار،مدیر عامل ستاد دیه استان،ریاست دادگستری ،دادستان شهرستان . فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل تالار پارسیان کوهبنان برگزار گردید.         در ابتدای این مراسم محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان گفت:یکی از […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با ماه مبارک رمضان مراسم جشن گلریزان با حضور فرماندار،مدیر عامل ستاد دیه استان،ریاست دادگستری ،دادستان شهرستان . فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل تالار پارسیان کوهبنان برگزار گردید.

 

 

 

328 222 1172 1577 جشن گلریزان در کوهبنان برگزار شد

 

در ابتدای این مراسم محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان گفت:یکی از ویژگی های برجسته مردم کوهبنان حسن نوع دوستی است که این مهم بدلیل حاکم بودن بعد مذهبی بر شهرستان است.
وی ادامه داد:مردم نوع دوست کوهبنان همواره در خدمت رسانی به بهزیستی ،کمک امداد و خیریه ها پیش قدم هستند تا بتوانند گوشه ای از مشکلات محرومین را مرتفع سازند و لبخند را بر لب کودکان بی بضاعت بنشانند.
فرماندار کوهبنان تاکید کرد:در جشن گلریزان تمام مردم حتی کسانی که سالیان سال از کوهبنان رفته اند مشارکت کردند و در این راستا سنگ تمام گذاشتند تا در راستای آزادی زندانیان غیر عمد مشارکت کنند و نشاط و شادی را خانوادها برگردانند.
وی خاطر نشان کرد:در جریان انتخابات نیز مردم کوهبنان حضوری گسترده و فعال داشتند و بیش ار ۸۵درصد از مردم در این صحنه حاضر شدند و حماسه ای بزرگ و بی نظیر را خلق کردند.
مهدلو بیان داشت:در آستانه یکی از روزهای مهم قرار داریم لذا مردم ایران اسلامی با توجه به حساسیت پیش امده در مراسم روز قدس حضوری گسترده خواهند داشت.
وی تاکید کرد:مردم کوهبنان نیز در روز قدس در کنار سایر مردم به جهانیان خواهند فهماند که همواره منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خویش قرار خواهند داد تا شاهد ذلت و خواری دشمنان و بدخواهان نظام باشند.

 

328 222 1172 1577 جشن گلریزان در کوهبنان برگزار شد

 

حسین رمضانی زاده رئیس دادگستری کوهبنان در جشن گلریزان ابراز داشت:با توجه به تاکید دین مبین اسلام در خدمت به نوع همنوعان و توصیه های مقام معظم رهبری برنامه جشن گلریزان از طرف ریاست دادگستری کرمان و ستاد دیه استان برنامه ریزی شد .
وی بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در ماه مبارک رمضان با استقبال خوب خیرین و مردم کوهبنان این جشن برگزار گردید .
رمضانی زاده تصریح کرد: ستاد دیه مربوط به جرائم غیر عمد مانند تصادفات ، و زندانیانی است که به دلیل عدم پرداخت های مالی و نفقه و مهریه و…. در زندان هستند که مشکلات زیادی برای خانواده هایشان به وجود اورده است .و همچنین فرزندان این خانواده ها از محبت پدرو مادری محروم هستند .

رئیس دادگستری کوهبنان افزود: با کمک های خیرین این زندانیان را که ممکن است مشکلات عاطفی ، اقتصادی و…را داشته باشند ازاد تا انان را به اغوش خانواده هایشان برگردانیم .
وی ادامه داد: با کمک خیرین در این جشن باقیات صالحاتی را برای خود به وجود اوردند و لبخند را بر لبان کودکانی نشاندند که همواره منتظر حضور پدر در کنار خود بودند .
رمضانی زاده در پایان گفت: مردم .کوهبنان از دیرباز مردمی متدین و نوع دوست بودند و زبان ما قاصر است که لطف این مردم و خیرین رادر این امر خدا پسندانه بیان کند .

 

328 222 1172 1577 جشن گلریزان در کوهبنان برگزار شد

 

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی -سادات هاشمی کوهبنانی