۱:۴۷:۴۷ - پنجشنبه ۲۵ مرد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان کوهبنان با موضوع ازدواج در محل دفتر فرماندار برگزار شد
به گزارش کوهبنان امید ، ذبیح الله شهنازی به بحث ازدواج اشاره کرد و افزود الگوی یک ازدواج موفق مولای متقیان و حضرت زهرا (س) هستند که در کمال سادگی تشکیل زندگی دادند و بهترین فرزندان را در دامان خود پرورش دادند که برای همیشه تاریخ منشا خدمات هستند . وی ابراز داشت با توجه […]

به گزارش کوهبنان امید ، ذبیح الله شهنازی به بحث ازدواج اشاره کرد و افزود الگوی یک ازدواج موفق مولای متقیان و حضرت زهرا (س) هستند که در کمال سادگی تشکیل زندگی دادند و بهترین فرزندان را در دامان خود پرورش دادند که برای همیشه تاریخ منشا خدمات هستند .

328 222 1577 جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان کوهبنان با موضوع ازدواج در محل دفتر فرماندار برگزار شد

وی ابراز داشت با توجه به تبلیغات دشمنان و بدخواهان چون برخی افراد الگوی زندگی خود را تغییر دادند شاهد طلاق و ناسازگاری در خانواده ها هستیم چرا که دشمن خانواده ها،حجاب و عفاف و…. را نشانه گرفته است .
شهنازی خاطر نشان کرد باید جهیزیه و مهریه ها سبک و در حد معقول باشد و خانواده ها در این راستا و ازدواج آسان نقش موثری دارند در غیر این صورت سن ازدواج بالا خواهد رفت و فرزند آوری کم می شود و شاهد کاهش جمعیت هستیم .
وی تاکید کرد اسلام بر اهمیت ازدواج آن هم به موقع سفارش فراوان دارد چون انسان با ازدواج به آرامش می رسد و از نظر روح و روان و حفظ عفت هم ازدواج نقش موثری دارد .
معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان ابراز داشت بایستی منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری را در بحث ازدواج و زندگی سالم مد نظر داشته باشیم و با برگزاری کلاس های مشاوره قبل از ازدواج سامان دهی امور جوانان را شاهد باشیم .
در ادامه منصور جعفری مسوول اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت بهترین ازدواج آسان ترین آن هست که سنت نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار است .
وی به برنامه های قابل اجرا در هفته ازدواج اشاره نمود و افزود اردوی فرهنگی تربیتی دختران جوان ،برنامه ریزی جهت برگزاری کارگاه های ازدواج قبل از ازدواج ،در حین ازدواج و بعد از ازدواج با همکاری دفتر امام جمعه از جمله آنهاست .
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان برگزاری مسابقات مختلف ورزشی ،برگزاری کارگاه آموزشی اعتماد به نفس ،نشست با اصحاب رسانه ،گل افشانی قبور مطهر شهدا با حضور زوجین جوان ،برگزاری نمایشگاه ازدواج آسان در اماکن عمومی ،دیدار اعضای ستاد سامان دهی امور جوانان با امام جمعه و…را از دیگر برنامه های هفته ازدواج عنوان نمود .
در این جلسه بر برگزاری کارگاه آسیب های اجتماعی با همکاری سپاه پاسداران ،برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی ،برپایی غرفه های مشاوره در مرکز شهرستان و….تاکید شد.
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی