۱۹:۵۱:۴۹ - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته قوه قضاییه:
جلسه پرسش و پاسخ با حضور جوانان و ورزشکاران در شهرستان کوهبنان برگزار شد.
در نشست محمد مهدی میرزایی رئیس دادگستری کوهبنان گفت:شهید بهشتی شخصیتی بیدار، پرتلاش، مخلص و متعهد بود که به مردم آگاهی می داد تا در کنار ولایت باشند .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته قوه قضاییه با حضور رئیس دادگستری کوهبنان،دادستان شهرستان، رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از جوانان و ورزشکاران کوهبنانی جلسه پرسش و پاسخ در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای این نشست محمد مهدی میرزایی رئیس دادگستری کوهبنان گفت: در هفتم تیرماه شهید بهشتی به همراه ۷۲ یار مخلص انقلاب توسط منافقین به شهادت رسید ایشان شخصیتی بیدار، پرتلاش، مخلص و متعهد بود که به مردم آگاهی می داد تا در کنار ولایت باشند .
وی تاکید کرد: دشمن به ترور شخصیت ایشان اقدام کرد تا حذف فیزیکی شهید را رقم بزند که صبر و متانت شهید دشمن را به ستوه آورد تا در نهایت با خیانت افرادی همچون بنی صدر این شخصیت به شهادت رسید .
رئیس دادگستری کوهبنان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در حقیقت عدالت اسلامی را رقم زد در حالی که جامعه ما مبتنی بر اصول اسلامی است و افتخاری است که ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی زندگی می کنیم .
وی تاکید کرد: رکن هر جامعه ای جوانان هستند که در پیشبرد اهداف نظام اسلامی بیشترین نقش رادارند متاسفانه بحث مواد مخدر تعدادی از جوانان را گرفتار کرده در حالی که می بایست جوانی خود را صرف توسعه و پیشرفت کنند .
میرزایی افزود: نیروی انتظامی تلاش شبانه روزی با سوداگران مواد مخدر دارداما همکاری شما ضروری است چون دشمن بدنبال ضربه زدن به انقلاب است .
وی ادامه داد: هر قدمی در راه مبارزه بامواد مخدر برداریم در راستای توسعه جامعه است جا دارد اطلاع رسانی داشته باشیم چرا که خانواده های افراد معتاد دچار مشکلات می شوند.
ایشان بیان داشت: افزایش تعداد زندانیان و دعاوی خانوادگی ریشه در موادمخدر دارد لذا بیشترین پرونده وارده به دادگستری شهرستان متعلق به موادمخدر است در حالی که کوهبنان شهری عارف پرور است جا دارد عوارض موادمخدراطلاع رسانی شود چون زیر بنای بیشترین سرقت ها موادمخدر است .
رئیس دادگستری کوهبنان اظهار داشت: در روز های چهار شنبه هر هفته از ساعت ۱۲ تا پایان وقت اداری ملاقات عمومی با مردم داریم ولی در هفته قوه قضاییه در هر ساعتی از روز جوابگوی مراجعین هستیم .
وی خاطر نشان کرد: مبارزه با گران فروشی بر عهده تعزیرات است لذا مغازه دار ملکف است قیمت تمام اجناس خود را مشخص کند و فروشنده در زمان تحویل جنس به خریدار فاکتور بدهد.
ایشان ادامه داد: استفاده از ماشین دولتی در انجام وظیفه مرتبط اشکالی ندارداما اگر کار غیر مرتبط باشد محل اشکال است و این فرد در پیشگاه خداوند جوابگو ست و رئیس اداره ملکف است در صورت مشاهده این جرم را به دادستان گزارش دهد.
رئیس دادگستری کوهبنان تصریح نمود: در رابطه با خرده فروشان همگان ملکف هستیم که مراتب را به نیروی انتظامی گزارش دهیم چون این مهم از مصادق امر به معروف و نهی از منکر است.
وی افزود: زیر بنای نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم هستند که همواره باید مورد احترام واقع شوند در حالی که قانون برای همگان هست و همگان در برابر قانون یکسانند و استثنا نداریم.
ایشان ابراز داشت: شهرداری بر اساس قوانین خود می تواند به صاحب خانه های مسکونی مخروبه که در گوشه و کنار شهر هستند اخطار و مهلت بدهد‌ که در صورت‌ اقدام نکردن در مهلت مقرر شهرداری می تواند به تخریب آنها اقدام کند.
میرزایی یادآور شد: انجام بسیاری از کارها به دلیل عدم آگاهی است که منجر به جرم می شود لذا نیاز به اطلاع رسانی به مرور زمان دارد.
در ادامه مهدی پور اسلامی دادستان کوهبنان گفت: در جامعه اسلامی باید جلوی فحشا گرفته شود که مصادیق فحشا اختلاط زن و مرد در باشگاه ورزشی است .
وی خاطر نشان کرد: بر طبق قانون جرائم خاص که درجه شش هستند در صورتی که شاکی خصوصی ندارند یا شاکی خصوصی دارند اما گذشت کرده فرد مجرم باید برخی فعالیت ها از جمله شرکت در نماز جمعه و…را انجام دهد .
دادستان کوهبنان بیان داشت: در فضای مجازی انتقاد بجا خوب است اما از تهمت، افترا ،نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بایستی پرهیز شود در غیر این صورت طبق قانون با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

  1. سیدجمال   تیر ۵, ۱۳۹۸  

    سلام آقای قاضی میرزایی من سیدجمال امیری هستم حکم من ازن نبود من گول سادگی خوردم من که یکی سوار ماشین کردم بین راه به من گفت من یک مادر پیری دارم بادوتابچه حالا که مامورین دید من برو جاده خاکی قسم داد گفت مواد دارم یک جای بگذارمت ساده گوش حرفش کردم گفتم اگر مامورین دیدن بگو مال منه گفت باش حالادست شمادردنکنه خداشمارابرای ما نگه داره من تازنده هستم یادتان می کنم

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید