۱۶:۵۵:۲۳ - یکشنبه ۶ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاد حوزه و دانشگاه
حضرت زهرا(س) سبب عاقبت بخیری انسان می شود
حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی گفت: حضرت زهرا(س) مرکز و‌محور نور است لذا در شان ایشان سوره کوثر نازل شد عاملی که سبب عاقبت بخیری انسان می شود حضرت زهرا(س) است.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام فاطمیه و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مجلس روضه خوانی با حضور جمعی از مردم مومن و ولایتمدار کوهبنان در مجلس جامع واقع در محله انصار شهرکوهبنان برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی گفت: نشانه ی ایمان میزان محبت ما به ائمه اطهار و بی بی دو عالم است در حالی که ما قدرت شناخت حضرت زهرا(س) را نداریم چون هم مرتبه با ایشان نیستیم .
وی ادامه داد: از آدم تا خاتم فقط مولای متقیان هم کفو بی بی دو عالم بود که این مهم اوج عظمت و بزرگی حضرت زهرا (س) را یادآور می شود.
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: بی بی دو عالم همواره در حال عبادت و شب زنده داری بود اهلبیت زینت بخش عالم هستند که آیینه تمام نمای معنویت حضرت زهرا(س) هست.
وی خاطر نشان کرد: مردم در همه حال درب خانه اهلبیت را می زنند چون آنان نزد حضرت حق از عزت و آبروی خاصی برخوردار هستند و اهلبیت هم درب خانه بی بی دو عالم را می زنند.
حجت الاسلام طباطبایی تصریح نمود: زهرای اطهر حجت خداوند بر اهلبیت است هوای نفس در وجود اهلبیت جایی ندارد اعمال، رفتار، گفتار و کردار آنان برای رضایت حضرت حق است لذا برای دل خودشان کاری نمی کنند.
وی ابراز داشت:پیامبر اکرم (ص) همواره دست و‌پیشانی بی بی دو عالم را می بوسید و با نهایت احترام و ادب با ایشان برخورد می کرد.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: حضرت زهرا(س) مرکز و‌محور نور است لذا در شان ایشان سوره کوثر نازل شد عاملی که سبب عاقبت بخیری انسان می شود حضرت زهرا(س) است.
انتهای پیام – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید