۲:۰۴:۳۴ - چهارشنبه ۳۰ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ئیس هیات نظارت دفتر شورای نگهبان کوهبنان
حضور بالای ۸۰ درصدی مردم کوهبنان در انتخابات گذشته /فعالیت ۲۸ شعبه اخذ رای در شهرستان کوهبنان در روز دوم اسفند ماه
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان کوهبنان :در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات درپرتو منویات مقام معظم رهبری جلسات روشنگری برگزار و ویژگی های کاندیدای اصلح بیان شده است گرچه مشارکت مردم شهرستان کوهبنان در انتخابات گذشته بالای ۸۰ درصد بوده است.

به گزارش کوهبنان امید  ،  در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی رضا توکلی رئیس هیات نظارت دفتر شورای نگهبان کوهبنان گفت: مردم ایران اسلامی رویدادی مهم و افتخار آفرین را در پیش دارند که در پرتو منویات مقام معظم رهبری همچنین حضور گسترده و حداکثری مردم در این روز بار دیگر شاهد عزت و اقتدار ایران اسلامی و ذلت و شکست دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب اسلامی خواهیم بود.
وی تاکید کرد: امت همیشه بیدار ایران اسلامی در دوم اسفند ماه با حضور گسترده و مشارکت حداکثری حماسه ای بی نظیر در تاریخ این مرز و بوم خلق خواهند نمود هر چند دشمنان و بدخواهان از ماه ها قبل با صرف هزینه های گزاف و بهره جستن از شبکه های ماهواره و فضای مجازی بر طبل عدم مردم در انتخابات می کوبند.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات کوهبنان افزود: بر اساس اصل ۹۹ قانون اساسی نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی ، مراجعه به آراء عمومی و همه پرسی بر عهده ی شورای نگهبان گذاشته شده است.
وی ادامه داد: با توجه به کارنامه درخشان شورای نگهبان طی چهل سال گذشته مردم ایران اسلامی مطمئن هستند که ناظرین شورای نگهبان صیانت از آرای آنان را در سرلوحه برنامه های خود دارند.
توکلی ابراز داشت: با توجه به نزدیک بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با برنامه ریزی های انجام شده دوره های آموزشی ویژه ناظرین در شهرستان برگزار شده است.
وی خاطر نشان کرد: به منظور پاسخ گویی به سوالات احتمالی و رفع برخی ابهامات دوره آموزشی مشترک عوامل اجرایی و نظارت در سالن استاد شهید مرتضی مطهری کوهبنان برگزار شد و آخرین دستورالعمل های انتخاباتی اطلاع رسانی شد.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان کوهبنان تصریح نمود: به منظور برقراری نظم و امنیت کامل در زمان برگزاری انتخابات تاکنون چندین جلسه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شده و تمامی تدابیر لازم در این راستا اتخاذ شده است.
وی تاکید نمود: در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات درپرتو منویات مقام معظم رهبری جلسات روشنگری برگزار و ویژگی های کاندیدای اصلح بیان شده است گرچه مشارکت مردم شهرستان کوهبنان در انتخابات گذشته بالای ۸۰ درصد بوده است.
توکلی بیان داشت: جا دارد کاندیداها و طرفداران آنان در پرتو منویات مقام معظم رهبری و رعایت قانون زمینه را برای رقابت همراه با رفاقت رقم بزنند و از تخریب همدیگر اجتناب ورزند که این مهم می تواند باعث شکست و خواری بیشتر دشمنان شود.
وی ادامه داد: در دوم اسفند ماه ۲۸ شعبه اخذ رای بصورت ثابت و سیار در مرکز شهرستان کوهبنان و بخش طغرالجرد فعال هستند .
نامجو‌کوهبنانی