۱۸:۴۶:۳۴ - سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور در مساجد موجی از نگرانی را در دل دشمن ایجاد می‌کند
به گزارش کوهبنان امید،حجت‌الاسلام عباس جعفری پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقامه نماز کوهبنان با استناد به آیات و روایات به اهمیت نماز در اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از عبادت‌هایی که در تمام ادیان وجود داشته و نبی مکرم اسلام هم بر انجام آن تأکید فراوان داشتند، نماز به جماعت […]

به گزارش کوهبنان امید،حجت‌الاسلام عباس جعفری پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقامه نماز کوهبنان با استناد به آیات و روایات به اهمیت نماز در اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از عبادت‌هایی که در تمام ادیان وجود داشته و نبی مکرم اسلام هم بر انجام آن تأکید فراوان داشتند، نماز به جماعت و در اول وقت است.

1578 328 222 1577 حضور در مساجد موجی از نگرانی را در دل دشمن ایجاد می‌کند

وی افزود: مساجد و نماز جماعت از جمله پایگاه‌هایی است که همواره موجی از نگرانی و وحشت را در دل دشمنان ایجاد و آنها را وادار کرده که در برابر این قدرت عظیم و تجمع همه‌روزه مسلمانان سر تعظیم فرود آورند.

جعفری تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) خطاب به مردم جامعه فرمود «بدانید پس از من پیامبری نخواهد آمد و امتی بعد از شما نیست پس خدا را در نمازهای پنج‌گانه عبادت کنید، روزه را هم در ماه خودش به‌جا آورید و حج خانه خدا را انجام بدهید، زکات اموالتان را بپردازید و خود را بدین وسیله پاکیزه گردانید».

وی تأکید کرد: در کنار نماز و عبادت خداوند باید از گناه فاصله بگیرم تا زمینه گسترش تقوا فراهم شود و از اموری همچون غیبت، دروغ، تهمت پرهیز کنیم تا عبادت خالص به درگاه خداوند انجام دهیم و از بهترین برکات و پاداش‌ها بهره‌مند شویم.

 ابراز داشت: به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و عنایت ویژه مقام معظم رهبری در حال حاضر در بسیاری از ادارات نماز جماعت و در کنار آن سه‌شنبه هر هفته نماز وحدت به میزبانی ادارات برگزار می‌شود.

محمدرضا مهدلو تأکید کرد: هدف از برگزاری نماز وحدت، آشنایی مدیران با یکدیگر و ایجاد انس و الفت در بین آنها همچنین بیان عملکرد ادارات و نهادهای دولتی است.

وی هفته قرآن و عترت را یادآور شد و افزود: به همت مدیریت آموزش و پرورش کارهای بسیار خوبی در مدارس در حال برگزاری است که می‌توان به مسابقات قرآن و معارف اسلامی، صبحگاه قرآنی مدارس، برپایی جلسات انس با قرآن با حضور قاریان برجسته مدارس اشاره کرد.

فرماندار کوهبنان ابراز داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری نهادهای قرآنی و فرهنگی در نظر دارد که جشنواره قرآنی را برگزار کند، بنابراین مدیران ادارات و نهادهای دولتی در این راستا زمینه حضور همکاران خود را فراهم کنند.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی