۱۹:۱۱:۲۰ - سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید فرماندار کوهبنان
حضور نمایندگان شورای دانش آموزی مدارس در جلسات شورای آموزش و پرورش
فرماندار کوهبنان تاکید کرد: نمایندگان شورای دانش آموزی مدارس در جلسات شورای آموزش و پرورش حضور داشته باشند تا نظرات و پیشنهادات دانش آموزان بدون واسطه شنیده شود .

به گزارش کوهبنان امید ،   حسین سالاری ریاست شورای آموزش و پرورش کوهبنان گفت روند رو به رشد در مباحث آموزشی و فرهنگی را در مدارس شاهدیم که کسب رتبه های برتر در استان و کشور گویای این حقیقت است .

 

222 1172 1577 حضور نمایندگان شورای دانش آموزی مدارس در جلسات شورای آموزش و پرورش

وی تاکید کرد جا دارد نمایندگان شورای دانش آموزی مدارس در جلسات شورای آموزش و پرورش حضور داشته باشند تا نظرات و پیشنهادات دانش آموزان بدون واسطه شنیده شود .
فرماندار کوهبنان ابراز داشت در راستای تجلیل از برترین های دانش آموزی جا دارد که هدیه ای در شان به این عزیزان اهدا شود .
وی افزود جا دارد که برنامه ای مدون تدوین شود تا بازدید از مدارس با نظم خاصی صورت پذیرد که از نظرات مدیران و دبیران مدارس و اعضای شورای دانش آموزی استفاده شود .
در ادامه جلسه بر ادامه نظارت بر سرویس های مدارس،تذکر به دانش آموزان موتور سیکلت سوار جهت استفاده از کلاه ایمنی ،حضور فرماندهان انتظامی در مراسم صبحگاه مدارس جهت بیان مطالب مربوط به آسیب های اجتماعی و جرائم ، برگزاری برنامه های مفید در هفته سواد آموزی ،حضور دانش آموزان در مراسم نهم دی ماه و…مطالبی بیان شد.

بر اساس این گزارش در آستانه ی برگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه شورای آموزش و پرورش کوهبنان در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید .

  سید محمد رضا حسینی مدیر آموزش و پرورش کوهبنان در جلسه شورای آموزش و پرورش کوهبنان گفت امتحانات ترم اول در کنار امتحانات نهایی و داخلی از روز شنبه هفته جاری در حال انجام است که امتحانات نهایی به صورت متمرکز در حال برگزاری است .
وی ابراز داشت در خرداد ماه شیوه امتحانات تغییر خواهد کرد لذا درصد خروجی نمرات برای کنکور بهتر خواهد بود اینجاست که مساعدت و همکاری سایر ادارات را در برگزاری امتحانات نیاز داریم .
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان خاطر نشان کرد برنامه ریزی برای برگزاری مراسم نهم دی ماه را در دستور کار داریم تا شاهد حضور دانش آموزان در این مراسم باشیم .
وی بیان داشت برنامه برای تجلیل از برترین های کنکور ،مسابقات فرهنگی ،هنری و ورزشی را هم در دستور کار داریم که در بحث آموزشی در حال حاضر در رتبه ششم استانی قرار داریم .
حسینی افزود ۲۴تا ۳۰دی ماه هفته شوراهای آموزش و پرورش را داریم که جا دارد برنامه ریزی جهت بازدید از مدارس را داشته باشیم تا حداقل هفته ای یک بازدید از مدارس شهرستان انجام شود .
ایشان از شهردار کوهبنان درخواست نمود تا تفکیک واحدهای تجاری در مدارس انجام شوند و جهت این مهم پروانه به صورت رایگان صادر شود .
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت اعتباری جهت تکمیل استخر شنای کوهبنان در نظر گرفته شده که جا دارد ریاست شورای آموزش و پرورش پیگیری لازم را داشته باشند تا این مهم زودتر افتتاح گردد .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید