۱۸:۳۴:۴۴ - سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاد حوزه و دانشگاه
خانواده بنیادی ترین نهاد موجود در جامعه است – سلامت جامعه در گرو داشتن خانواده سالم و هنجار است.
به گزارش کوهبنان امید : حجت الاسلام فرهاد حسن زاده از اساتید و فضلای شهر قم  در جمع اولیاء و مربیان  کوهبنان گفت ابر کامپیوترهای مدرن از راه دور اکثر ارتباطات ما را کنترل می کنند و گوگل در آن واحد ما را می بیند و می سنجند. وی ابراز داشت تمسخر روح استقلال ملی […]

به گزارش کوهبنان امید : حجت الاسلام فرهاد حسن زاده از اساتید و فضلای شهر قم  در جمع اولیاء و مربیان  کوهبنان گفت ابر کامپیوترهای مدرن از راه دور اکثر ارتباطات ما را کنترل می کنند و گوگل در آن واحد ما را می بیند و می سنجند.

وی ابراز داشت تمسخر روح استقلال ملی و زبان فارسی ،تحقیر خلقیات ایرانی،ترویج اصالت لذت، ترویج اباحی گری و… از جمله مصادیق تهاجم هستند .

328 222 1577 خانواده بنیادی ترین نهاد موجود در جامعه است   سلامت جامعه در گرو داشتن خانواده سالم و هنجار است.

حجت الاسلام حسن زاده فضای مجازی را عامل اصلی طلاق عنوان کرد و افزود شبکه های مجازی هم فرصت هست و هم تهدید ولی دسترسی آسان ،هزینه اندک ، ناشناس ماندن کاربر باعث شده که خیلی ها به این فضا روی بیاورند .

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت اینترنت یکی از نعم الهی است اما در عین حال یک نقمت بزرگ هم است یعنی یک چاقوی دو دم و خطرناک است و امروز اینترنت مثل یک جریان افسار گیسخته است که باید مدیریت شود .

ایشان افزود از زمان تولد تا لحظه ورود به مدرسه فرصت مناسبی است که بچه ای با ادب را تحویل اولیای مدرسه بدهیم چون تربیت در سال های اولیه انجام می شود .

ایشان تاکید کرد در گذشته زن و مرد با هم از خواب بیدار می شدند ولی الان تا وقتی که مرد به خانه می آید برخی خانم ها خواب هستند لذا رابطه درستی بین اعضای خانواده اتفاق نمی افتد  .

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد دشمن بدنبال جا انداختن فضای مجازی در بین زن و شوهر است که فاصله بین آنان ایجاد کند لذا باید گوشی همیشه پاک و بدون رمز باشد تا اعتماد بین اعضای خانواده حفظ شود .

وی تصریح نمود تنوع طلبی در حال گسترش است چون خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم در حالی که خانواده بنیادی ترین نهاد موجود در جامعه است و سلامت جامعه در گرو داشتن خانواده سالم و هنجار است.

حجت الاسلام حسن زاده ابراز داشت مواظب باشیم فرهنگ و سبگ زندگی اروپایی و آمریکایی بر زندگی ما اثر نگذارد چون فضاهای مجازی در حال گسترش است .

وی خاطر نشان کرد افزایش آمار طلاق ،کاهش ارتباط رو در رو و فیزیکی همسران ،نابودی روابط سنتی در خانواده ایرانی ،ازدواج اینترنتی ،طلاق و از هم پاشیدگی خانواده و…از جمله آسیب های خانوادگی است .

ایشان تاکید کرد دگرگونی های خانواده را شاهدیم چون دشمنان در فضای مجازی دلزدگی بین خانواده ها ایجاد کرده اند در حالی که اسلام بهترین برنامه ها و دستورات را برای ما آورده است .

استاد حوزه و دانشگاه ابراز داشت باید سرانه مطالعه را در بین خود و اعضای خانواده افزایش دهیم مهارت نقد کردن را در وجود خود و فرزندانمان تقویت کنیم .

وی تصریح نمود تلاش کنیم مهارت های زندگی را به فرزندان خود آموزش دهیم و سعی کنیم در روز از فضای مجازی بهره ببریم و شب ها کمتر استفاده کنیم و مواظب باشیم در فضای مجازی با کسی دوستی برقرار نکنیم .

جلسه انجمن اولیا و مربیان با حضور مسوول تعلیم و تربیت سپاه ،رئیس اداره ورزش و جوانان، جمعی از مدیران ،مربیان و والدین دانش آموزان با حضور دکتر حسن زاده از اساتید تعلیم و تربیت کشور در سالن اجتماعات شهید مطهری کوهبنان برگزار گردید .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید