۷:۴۴:۱۱ - جمعه ۸ بهم ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داعشی‌ها به‌‌طور کامل در محاصره نیروهای جبهه مقاومت قرار دارند
به گزارش کوهبنان امید،سردار مسجدی مشاور عالی حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس کشور و سفیر ایران در کشور عراق پنجشنبه‌ شب در یادواره شهید «ماشاءلله رشیدی» اظهار داشت بر ماست که قدرشهیدان همیشه جاوید را بعنوان  انسان های بزرگ ،مجاهدین در راه خدا ،فرزندان اسلام و ولایت و..را بدانیم و آنان و خانوادهایشان را […]

به گزارش کوهبنان امید،سردار مسجدی مشاور عالی حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس کشور و سفیر ایران در کشور عراق پنجشنبه‌ شب در یادواره شهید «ماشاءلله رشیدی» اظهار داشت بر ماست که قدرشهیدان همیشه جاوید را بعنوان  انسان های بزرگ ،مجاهدین در راه خدا ،فرزندان اسلام و ولایت و..را بدانیم و آنان و خانوادهایشان را به خوبی تکریم کنیم .
1578 222 1172 1577 داعشی‌ها به‌‌طور کامل در محاصره نیروهای جبهه مقاومت قرار دارند
وی ابراز داشت : ما بعد از جنگ شاهد یک جریان ،دشمن و فتنه جدید در دنیا هستیم که ریشه تاریخی و قدیمی دارد به گونه ای که تکفیری ها و داعشی ها در این دوره سربلند کردند گرچه تمامی گروه ها از جمله القاعده ،داعش ،احرار شام ؛جیش حر و…دارای یک هدف مشترک هستند .
سفیر ایران در عراق بیان داشت: جریانات تکفیری که در عراق ،سوریه رزمندگان با آنان در حال جنگ هستند می گویند ما بدنبال تشکیل خلافت اسلامی هستیم که تمام کشورها باید با خلیفه ما بیعت کنند در غیر این صورت ریختن خون آنان برای ما امری ضروری است .
وی ادامه داد: دشمنان در صف مقدم شیعیان هستند تمام مقدسات شیعه و تمام حرم هایی که برای آنان تقدس و احترام دارند را داعشی های می گویند اینها مظاهر شرک و کفر هستند که باید به خاک یکسان شوند .
مشاور عالی سردار سلیمانی در نیروی قدس ابراز داشت: انان می گویند برای اینکه دستمان به ام القرای جهان اسلام یعنی ایران اسلامی برسد باید در شام و سوریه حکومت بر پا کنیم و دولت اسلامی عراق تا شام را تشکیل دهیم تا این دو سرزمین سقوط کند و هر کس با ابوبکر بغدادی بیعت کرد کاری نداریم در غیر این صورت آنان را می کشیم .
وی تاکید نمود: انان در صدد بودند تا پس از این اتفاقات و قدرت بیشترخلیفه  جنگ اصلی خود را با ایران آغاز کنند در حالی که آنان در سوریه حدود سه چهارم خاک این کشور را اشغال نمودند و در عراق هم شهرهای موصل ،الانبار ،تکریت ،صلاح الدین یعنی غرب عراق تا دروازهای کربلا و نجف و کاظمین و در شمال تا نزدیک سامرا پیش رفتند به گونه ای که خمپاره های داعش به عتبات نزدیک می شد و تقریبا در حقیقت انان قصد داشتند با ورود به استان دیالمه به مرزهای ایران اسلامی نزدیک شوند .
ایشان بیان داشت: جریان تکفیری می رفت که سوریه و عراق را به صورت کامل تصرف کند و دستش به اماکن مقدس در سوریه و عراق برسد و در نهایت خود را برای ورود به ایران آماده کنند اما یادگاران دوران دفاع مقدس در راس انان سردارحاج قاسم سلیمانی پا به عرصه گذاشتند و به بشار اسد ،مالکی و حیدر العبادی فهماندند ما امدیم تا به جبهه حق و مقاومت کمک کنیم نگران نباشید .
سردار مسجدی خاطر نشان کرد : سردار سلیمانی به همراه همرزمان و دوستان دوران جنگ تجربه دوران دفاع مقدس را داشتند لذا از گوهر گرانمایه بسیج و نیروی مردمی برای مبارزه با داعش بهره جستند نیرویی که با عشق و علاقه به شهادت وارد میدان جنگ شود .
وی ادامه داد آنان به جذب ،سازمان دهی و آموزش نیروهای مردمی مبادرت ورزیدند در حالی که خیل جوانان عظیمی از شیعیان سرزمین های اسلامی همچون حزب الله قهرمان لبنان ،مجاهدین فاطمیون افغانستان  ،لشکر زینبیون از شیعیان پاکستان و واحدهای رزمی نیروی بسیجی عراق در کنار مرجعیت در کنار سردار سلیمانی و همرزمانش قرار گرفتند و حدود ۷۰ هزار نفر از نیروهای مردمی عراق به سمت ارتش حرکت نمودند .
ایشان تاکید نمود: در حالی نیروی مردمی سازمان دهی شده در کنار ارتش سوریه و عراق قرار گرفتند که داعش و جبهه النصره حلب و موصل را پایتخت خود اعلام کرده بودند لذا جنگ بین رزمندگان و دشمن تکفیری شروع و حرکت دشمن با آغاز عملیات ها متوقف شد   .
مشاور عالی سردار سلیمانی در نیروی قدس ابراز داشت : این در حالی است که رزمندگان تحت امر سردار سلیمانی موفق شدند نسبت به آزاد سازی قسمت اعظمی از شهر های عراق و سوریه اقدام کنند ولی حلب و موصل باقی ماند جایی که ابوبکر بغدادی در این سرزمین رفت و آمد می کرد جنگ سختی در این نقطه آغاز شد و با شهادت انسان های بزرگی همچون شهید همدانی و شهید شاطری استان حلب از وجود داعشی ها پاک شد .
وی تصریح نمود : پس از آن عملیات در شرق عراق در نزدیک موصل را آغاز می کنند و با سه ماه نبرد و درگیری سمت شرق موصل به صورت کامل آزاد می شود و داعشی ها در غرب موصل ساکن می شوند و امروز داعشی ها بصورت کامل در محاصره ی نیروهای جبهه ی مقاومت قرار دارند .
 سفیر ایران در عراق گفت : در حالی که دریای متلاطم نا امنی در اطراف کشور ما وجود دارد اما ایران اسلامی در امنیت کامل است که عزت و افتخار ، امنیت و آسایش ، دفاع از اماکن متبرکه و مقدسه نتیجه ی خون شهداست که افتخار برای جمهوری اسلامی ایجاد کردند و دل                        حضرت  زهرا ( س ) را شاد کردند .
وی در پایان گفت : یک عملیات دیگر باقی مانده که آن هم در غرب موصل است این در حالی است که داعش در محاصره قرار گرفته و رو به ضعف است و کشورهای عربی  و امریکا نمی توانند به آنان کمک کنند و در حقیقت داعشی ها روحیه ی خود را از دست داده اند که ان شا الله به زودی شاهد پاکسازی کامل این منطقه  و نابودی داعشی ها وسایر گروه های تکفیری نیز خواهیم بود.
 انتهای پیام /نامجو کوهبنانی