۱۸:۵۱:۰۵ - سه شنبه ۲۶ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دكتر قاسمي كيا
دامداران شهرستان نسبت به پلاک گذاری و هویت گذاری دام های خود اقدام نمایند.
رئیس دامپزشکی کوهبنان : با توجه به شرایط حساس موجود مجوز بهداشتی قرنطینه ای حمل برای دام های فاقد پلاک صادر نخواهد شد. -دامداران با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به پلاک گذاری و هویت گذاری دام های خود اقدام نمایند.

به گزارش کوهبنان امید ، دکترمهدی قاسمی کیا در بازدید از مراکز عرضه گوشت قرمز و سفید کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: پیرو مصوبات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و بخشنامه های ابلاغی، دامداران ، دامپروران ، صاحبان کشتارگاه های دام و… باید از تاریخ ۱۵/۱۱/۹۸ از بارگیری، حمل و تردد و کشتار دام‌های فاقد پلاک ملی خودداری نمایند.
وی تاکید نمود: با توجه به شرایط حساس موجود مجوز بهداشتی قرنطینه ای حمل برای دام های فاقد پلاک صادر نخواهد شد.
رئیس دامپزشکی کوهبنان افزود: دامداران با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به پلاک گذاری و هویت گذاری دام های خود اقدام نمایند.
وی خاطر نشان کرد: در صورت مشاهده حمل دام‌های فاقد پلاک ملی، با خاطیان، برابر قانون برخورد قضائی می‌شود.
دکتر قاسمی کیا بیان داشت : هر گونه قطعه‌بندی و طعم‌دار کردن گوشت مرغ در قصابی‌ها، سوپر مارکت‌ها و مرغ‌فروشی‌ها ممنوع است.
وی ابراز داشت:این مراکز صرفا مجاز به عرضه مرغ بصورت بسته بندی کامل و یا محصولات بسته بندی شده واجد شناسنامه تولید از مراکز مجاز و معتبر تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور می باشند.
رئیس دامپزشکی کوهبنان از مردم درخواست نمود: جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع احتمالی بیماری، از خرید محصولات فاقد شناسنامه و قطعه بندی خارج از سیستم بهداشتی خودداری نمائید.
نامجو کوهبنانی