۱۶:۵۸:۵۷ - سه شنبه ۲۰ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درراستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ -افزایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار در معادن کوهبنان آغاز شد
به گزارش کوهبنان امید ، عباس زاهدی امروز در حاشیه بازدید از معدن اصلی زغال‌سنگ کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بسیج از کرمان اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) سالیان گذشته با توجه به دسیسه‌های دشمنان در راستای تهدیدها و تحریم‌ها بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی تاکید دارند.   فرمانده ناحیه […]

به گزارش کوهبنان امید ، عباس زاهدی امروز در حاشیه بازدید از معدن اصلی زغال‌سنگ کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بسیج از کرمان اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) سالیان گذشته با توجه به دسیسه‌های دشمنان در راستای تهدیدها و تحریم‌ها بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی تاکید دارند.

328 222 1172 1577 درراستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲  افزایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار در معادن کوهبنان آغاز شد

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان بیان کرد: نظر به اینکه دشمنان در عرصه‌های مختلف با شکست مواجه شدند درصدد برآمدند تا با جنگ اقتصادی و افزایش تحریم‌ها مردم را با مشکلات مختلف مواجه کنند.

زاهدی بیان داشت: کارگران به‌عنوان رزمندگان خط مقدم جبهه اقتصادی می‌توانند همانند دوران دفاع مقدس نقش کلیدی در راستای مبارزه با بدخواهان داشته باشند.

وی عنوان کرد: دشمن با بهره جستن از شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی درصدد القای ناکارآمدی نظام و از یک طرف بزرگنمایی استکبار جهانی به‌عنوان تنها راه نجات کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان تصریح کرد: امروز با اقدام جهادی کارگران معادن زغال‌سنگ با افرایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار که از معدن اصلی آغاز شده و در یک افزایش تولید از ۲۸۰ تن به ۳۵۰ تن نشان از اقتدار و تلاش خالصانه جهادگران عرصه تولید دارد.

زاهدی یادآور شد: جا دارد مسوولان مربوطه در راستای راه‌اندازی افق‌های جدید در معادن و افزایش ضریب ایمنی کارگران و پرداخت به موقع حقوق و مزایا زمینه را برای تولید بیشتر رقم بزنند.

وی تاکید کرد: مانور ایثار به همت مسوولان معادن، بسیج سازندگی و بسیج کارگری استان و شهرستان در تمام معادن خصوصی و دولتی کوهبنان اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام /