۱۳:۴۱:۱۵ - پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در راهپیمایی روز قدس هدف ما دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.همه برای دفاع از اسلام در راهپیمایی روز قدس می‌آیند
به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام والمسلمین رضا قاسمی رئیس دفتر امام جمعه شهرستان در جمع خبرنگاران شهرستان ابراز داست: روز قدس متعلق به تمام مسلمانان جهان است که با فریادهای خود ابهت و عظمت استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را در هم می شکنند که خود نشان از اتحاد و همدلی مردم جهان […]

به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام والمسلمین رضا قاسمی رئیس دفتر امام جمعه شهرستان در جمع خبرنگاران شهرستان ابراز داست: روز قدس متعلق به تمام مسلمانان جهان است که با فریادهای خود ابهت و عظمت استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را در هم می شکنند که خود نشان از اتحاد و همدلی مردم جهان در یک مسئله واحد دارد .
وی افزود: در کنار این اتحاد و وحدت بزرگانی امدند و در جهت رشد انسان قدم برداشتند ویکی از انهایی که به عنوان راهنمای ما بودند امام راحل است که در ۱۶ مرداد ۵۸ جمعه اخر هر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس برگزید.

 

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 در راهپیمایی روز قدس هدف ما دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.همه برای دفاع از اسلام در راهپیمایی روز قدس می‌آیند

 


دبیر ستاد هماهنگی برنامه های روز قدس شهرستان کوهبنان ادامه داد: همه مسلمانان در سراسر دنیا جمع می شوند و علیه استکبار راهپیمایی انجام دهند که این خود وحدت مسلمانان را می رساند .
وی تاکید کرد: اینجاست که وحدت مسلمانان در نهایت باعث به وجود امدن حکومت اسلامی و جهانی بین کشورهای مختلف است تا دشمنان چشم طمع به کیان و کشور آنان را نداشته باشند .
حجت الاسلام و المسلمین قاسمی خاطرنشان کرد: قدس و فلسطین به تنهایی مهم نیست اسرائیلی که امده و می خواهد نقشه جغرافیایی فلسطین و قدس را از روی نقشه اصلی دنیا بردارد و به هدف خودش برسد یقینا با اسلام مقابله کرده و اسلام و قبله اول مسلمانان را هدف قرار داده است.
وی گفت: بایددقت داشته باشیم در روز قدس با اتحاد و همدلی تمام مسلمانان حضور پیدا کنند و اتحاد خود را برسانند و دفاع از مردم مظلوم دنیا را داشته باشند .
رئیس دفتر امام جمعه بیان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که تاکید بسیار بر مسئله قدس شده و در جایی که خونی از فرزندان و زنان فلسطینی ریخته می شود مسئوولیت اصلی ان مستقیم مربوط به امریکا می شود یعنی امریکایی که امده و از اسرائیل حمایت می کنند از همه لحاظ از نظرامنیتی ، نظامی ، و از لحاظ تجهیزات آن را تامین می کند تا اسرائیل با مسلمانان مقابله کند.
وی تاکید کرد: ما باید همه با هم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنیم و دفاع از مردم مظلوم و دفاع از مرزو بوم را داشته باشیم و در مقابل استکبار بایستیم و یک صدا بگوییم همه مسلمانان دنبال این هستند که اسلام رواج پیدا کند. و حکومت اسلامی دایر شود .
حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت: در واقع حکومت اسلامی که مدنظر کشورهای غربی ،اروپایی و امریکایی است و ان اسلامی که داعشی ها و تکفیری و وهابیت اوردند این اسلام را قبول نداریم ِ.
وی در پایان گفت: حضور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس امسال در حقیقت لبیک به ولایت و رهبری و مشت محکمی است بر دهن استکبار که امیدواریم بزودی پیروزی های زیادی برای مسلمانان جهان داشته باشیم چرا که ما نیروهای قدرتمندی همچون عزیزان سپاه پاسداران داریم که لباس رزم بر تن کرده اند تا خواب را از چشم دشمنان و گروه های تکفیری نظیر داعش بگیرند.
انتهای پیام /سادات هاشمی کوهبنانی